Новини        08 Травня 2022        132      

Музичний флешмоб «Сини мої – відважні українці, ми будем вас за подвиг прославлять!»

Яке найкраще слово у світі?
Раз мудрий хтось спитав в людей.
«Здоров’я» – відповів недужий,
«Ні – молодість» – сказав старий,
«Найкраще – хліб» – жебрак говорить,
«Перемога» – відповів солдат.
«Найкраще – воля» – раб промовив,
«Ні – правда!» – вимовив мудрець.
Аж тут озвався несміливо
Сирітка, ще малий хлопчак:
«Найкраще у світі слово – мама!»
І всі сказали: «Мама! Так!!!»

8 травня в Україні відзначають День Матері. Безумовно – це одне з самих зворушливих свят, яке запроваджено на честь усіх матерів: і тих, хто народив, і тих, хто тільки збирається стати мамою. Кожен з нас з дитинства через все життя несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все розуміє, пробачає, завжди жаліє і любить самовіддано незважаючи ні на що. Бо це дійсно так і немає у світі найдорожчої людини, ніж Мама.

Вона – корінь життя, берегиня роду людського, вона та ніжна квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ усе ясніше. Недарма ми кажемо: «Мати – це найрідніша людина, мати – це ненька Україна!». А зараз, коли наша ненька Україна стогне від ненависних ворогів – російських окупантів, матері відряджають та благословляють своїх рідних синів на захист своєї НЕНЬКИ. І тепер ще одне слово стало для усіх українців дуже дорогим і жагучим — ПЕРЕМОГА!

Ще задовго до цієї війни Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно – освітньої роботи започаткував обласний конкурс «Материнська пісня». Його мета – оспівувати, прославляти в піснях, поезії свою найріднішу людину – маму та неньку Україну – свою маленьку та велику батьківщину. До цього вокально – хорового театралізованого дійства долучилося понад 500 творчих колективів, які возвеличували матір Божу, матір – Берегиню роду, матір – Вітчизну у колискових піснях, легендах, родинно – побутових та патріотичних творах.

Сьогодні працівники культури та мистецтва не стоять осторонь, вони складають безліч патріотичних пісень, але найріднішою є пісня про матір. Наш МОЦНТ та КОР хоче підтримати музичним флешмобом захисників України, які воюють за честь і волю своєї Держави, своїх матерів, дружин та дітей. Повертайтеся, наші сини, з Перемогою, а ми будемо за вас молитися та чекати в рідних материнських домівках.

Вам, захисники ЗСУ, присвячується цей пісенний калейдоскоп.

Запрошуємо до перегляду.

Народний хор «Зоряниця» ММПК «Молодіжний», керівник заслужений працівник культури України Вікторія Максимчук. Вокально – хореографічна композиція «Серед калини та льонів, чекають матері синів».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: