Новини        08 Червня 2017        518      

Творча лабораторія для керівників хореографічних колективів Кривоозерського району

6 та 7 червня на базі Кривоозерського районного будинку культури відбулася творча лабораторія для керівників хореографічних колективів Кривоозерщини на тему «Методика роботи із самодіяльним хореографічним колективом». Докладніше — далі в статті.

Робота творчої лабораторії складалася з двох частин: практичної та теоретичної. Учасникам лабораторії продемонстрували елементи хореографічної композиції на прикладі рухів західного регіону України — Лемківщини, показали відео з класичними та українськими народно-сценічними вправами біля станка для підготовки м’язів тощо.

В електронній базі РБК для розповсюдження серед закладів культури району методисти МОЦНТ та КОР залишили методичні рекомендації, музичний та відео-методичний матеріали із різних напрямів хореографічного мистецтва. У заході взяли участь керівники хореографічних колективів сільських будинків культури та зразковий ансамбль танцю «Фантазія» Кривоозерського районного будинку культури, керівник Лідія Бєлих. Загалом аудіторія творчої лабораторії — 29 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: