Новини, Творче об'єднання «Прибужжя»        09 Вересня 2021        316      

В «Етносвітлиці» відкрита персональна виставка Катерини Баранюк

І знову двері «Етносвітлиці», яка об’єднує найталановитіших майстрів-аматорів області, відчинилися для яскравих творчих особистостей та поціновувачів мистецтва. 9 вересня свою першу персональну виставку презентувала художниця НТО «Прибужжя» Катерина Баранюк, учасниця V виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини 2021-2022». Цей мистецький проєкт спрямований на збереження національних традицій, відродження культурної спадщини й народних промислів нашого краю.

Організатор:

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Становлення творчої особистості

Катерина Баранюк народилася в м. Первомайськ Миколаївської області. Зростала творчою й допитливою дитиною: захоплювалась хореографією, малюнком, спортом, в’язанням та музикою. Після закінчення школи вступила до Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки та згодом продовжила навчання у Харківській академії дизайну і мистецтв – спеціальність «дизайнер-викладач».

З 2005 року працює у Первомайській художній школі спочатку викладачем, в подальшому посіла посаду заступника директора, де працює до цього часу. Це період становлення Катерини Баранюк, як творчої особистості, художника і наставника. За 16 років творчої діяльності у доробку Катерини налічується понад 500 картин.

У 2020 році художниця вступила до обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя» МОЦНТ та КОР та разом з іншими майстрами бере активну участь в обласних виставкових проєктах, оглядах, культурно-мистецьких акціях і семінарах.

Завдяки внутрішньому потенціалу, натхненній роботі та бажанню творчо розвиватися і зростати, талановита художниця здійснила свої омріяні плани – у 2021 році відкрила свою власну авторську студію «Kat_rina. art» для навчання дітей творчості.

Виставкова експозиція

Під час урочистого відкриття виставки директор обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Наталія Баштова привітала Катерину Баранюк з відкриттям персональної виставки, побажала майстрині творчого натхнення, нових цікавих креативних ідей, нагородила грамотою обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи за збереження та розвиток української народної творчості.

Для своєї першої персональної виставки художниця представила понад 50 робіт. Це живописні полотна з краєвидами, графічні картини з натюрмортами, витинанкові панно, батик, а також вишукані авторські дизайнерські іграшки й інтер’єрні ляльки. Відвідувачі мали змогу взяти участь у конкурсах на створення кращої графічної картини та отримати одну з них у подарунок, з великим захопленням переглянути експозицію та насолоджуватись творчими здобутками художниці.

Святкового позитивного настрою заходу додав музичний супровід від народного вокального ансамблю «Хорошее настроение» МОЦНТ та КОР під керівництвом Наталі Лисогор. Учасниці ансамблю привітали майстриню з відкриттям виставки та створили святкову атмосферу для гостей Етносвітлиці.

Виставка робіт Катерини Баранюк триватиме до 04 жовтня. Тож запрошуємо до перегляду. Вхід безкоштовний, за попереднім записом.

Карантинні вимоги:

Кожному відвідувачу із собою обов’язково потрібно мати маску та санітайзер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: