Новини        10 Травня 2022        124      

Відбувся обласний флешмоб дитячої пісенної творчості «Все буде добре, Україно!»

Протягом місяця у дистанційному форматі проведено обласний флешмоб дитячої пісенної творчості «Все буде добре, Україно!», метою якого є популяризація дитячої української пісні та підтримка позитивного емоційного стану дітей під час війни.

Організатор

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно – освітньої роботи.

Про перебіг флешмобу

До нашого флешмобу дитячої пісенної творчості долучився 31 учасник. Це як дитячі вокальні колективи, так і солісти з 12 територіальних громад Миколаївщини: Баштанської, Веселинівської, Веснянської, Казанківської, Миколаївської, Новобузької, Новоодеської, Очаківської, Первомайської, Радсадівської, Степівської, Южноукраїнської.

Хочеться зазначити, що керівники творчо і відповідально поставились до участі колективів у заході та надіслали цікаві відеозаписи у їх виконанні. Протягом місяця тривав флешмоб, під час якого прозвучало багато пісень, де оспівувалися мир, любов до рідної землі та батьків, безтурботне дитинство. Адже дитяча творчість завжди підтримує, надихає та виховує патріотичні почуття у суспільстві. Особливо такої підтримки потребує наш героїчний народ у ці важкі для країни часи. Сподіваємось, що глядачі отримали велике задоволення від талановитих дітей нашої рідної Миколаївщини.

Організатори флешмобу дякують усім, хто приєднався до акції та бажають мирного блакитного неба, щасливого дитинства, гарного та радісного співу.

Всі дитячі колективи будуть відзначені грамотами Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: