Новини        30 Квітня 2022        250      

Відбувся обласний пісенний марафон «Співограй»

Протягом квітня 2022 року проводився обласний пісенний марафон «Співограй» за участю хорових колективів Миколаївщини зі званням «народний». Захід проводився з метою підняття високого емоційного духу громадян України та патріотичного виховання на кращих зразках української пісенної творчості.

Організатор

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно – освітньої роботи.

Про пісенний марафон

До нашої пісенної естафети долучилися 15 кращих хорів з 11 територіальних громад Миколаївщини: Баштанської, Веселинівської, Казанківської, Миколаївської, Новобузької, Новоодеської, Очаківської, Первомайської, Радсадівської, Степівської, Южноукраїнської.

Для перегляду творчих робіт були залучені ведучі фахівці вокально – хорового мистецтва області, які високо оцінили виступ народних хорових колективів. Вони особливо підкреслили підготовку та вибір тематичних пісень, що відповідають сьогоднішнім подіям в Україні. Велику шану фахівці висловлюють колективам ветеранів праці та дітей війни, які своєю творчістю підтримали бійців ЗСУ, своїх онуків та правнуків, що захищають нашу країну. В марафоні прозвучали духовні твори, звернені молитвами, щоб Бог захистив наших хлопців від окупантів. Також були твори патріотичного звучання, де матері благословляють своїх дітей на війну і просять їх повертатися живими. Багато пісень прозвучало про єднання української родини, нації та прославлення українських воїнів і їх героїчних подвигів. Мистецька зброя зараз також дуже важлива й необхідна, тому що творчість виховує національне почуття патріотизму та підтримує наш героїчний народ навіть у ці важкі часи. Слава Україні!

Дякуємо народним колективам та громадам Миколаївщини, які долучилися до нашого пісенного марафону. Всі колективи будуть відзначені дипломами Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: