Новини        01 Жовтня 2018        605      

Відбувся семінар-практикум «Школа починаючого хореографа» у Первомайську

27–28 вересня в Первомайському міському центрі культури і дозвілля ім. Є. Зарницької відбувся семінар-практикум «Школа починаючого хореографа» для керівників хореографічних колективів Доманівського, Врадіївського, Кривоозерського, Первомайського районів і м. Первомайськ. Детальніше — далі.

У семінарі взяли участь керівники хореографічних колективів, методисти, завідуючі, директори клубів і будинків культури, викладачі хореографії шкіл мистецтв і ансамбль танцю «Калейдоскоп» Первомайського міського центру культури і дозвілля ім. Є. Зарницької.

Провідний методист із хореографії Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Анатолій Кривошей провів теоретичне заняття щодо проблем стилізації в колективах сучасного танцю, а також надав рекомендації з підготовки колективів до участі в обласному конкурсі хореографічних колективів «Перлина Прибужжя».

Викладач хореографічних дисциплін Миколаївського коледжу культури і мистецтв Олена Нікітіна провела теоретичне заняття «Стилізація української народної хореографії» і практичну роботу щодо елементів стилізації народної хореографії.

Практичну частину занять продовжила магістр хореографії, член асамблеї науковців і митців України, член правління Миколаївського обласного творчого осередку Національної хореографічної спілки України Світлана Леоненко: провела комплекс вправ із класичного танцю та розповіла про необхідність використання класичного танцю в сучасній хореографії.

Семінар пройшов на високому рівні. Дякуємо за створення відповідних умов і допомогу у проведенні семінару-практикуму начальнику Первомайського управління культури і туризму Наталії Олішевській, директору Первомайського міського центру культури і дозвілля ім. Є. Зарницької Ігоря Головатенка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: