Uncategorized, Новини        11 Листопада 2021        666      

Визначили переможців обласного конкурсу «Перлина Прибужжя 2021»

У жовтні відбувся обласний конкурс хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя», який проводився дистанційно. Мета конкурсу – розвиток народної, класичної, сучасної та бальної хореографії, пошук та удосконалення нових форм хореографічного мистецтва, популяризації народних традицій та обрядів у стилізованій хореографічній обробці, вдосконалення виконавської майстерності.

Організатор

Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації.

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи

Про конкурс

«Перлина Прибужжя» є обов’язковим конкурсом для колективів зі званням «народний / зразковий» та спрямований на підвищення рівня хореографічного мистецтва й виконавської майстерності. Тож це – найкраща можливість продемонструвати високий рівень професійної майстерності й багатогранність творчої діяльності, довести, що колектив гідний отриманого звання.

До цьогорічного конкурсу долучилися понад 50 хореографічних колективів Миколаївщини зі званням «народний / зразковий». Кожен з них представив свою творчість у певних вікових категоріях та таких номінаціях: «Народна хореографія», «Народна стилізація», «Класична хореографія», «Естрадна хореографія», «Сучасна хореографія», «Бальна хореографія», «Спортивна хореографія», «Танцювальне шоу». Виступи учасників складалися з двох сценічних різнопланових номерів.

Перебіг конкурсу

У конкурсі «Перлина Прибужжя 2021» колективи продемонстрували високий рівень хореографії, багатогранність стилів виконання, емоційність, оригінальність та різноманітність жанрів і форм, самобутність втілення сценічного образу; розкрили свій творчий потенціал, здивували розмаїттям вбрання. Постановки номерів свідчать про гідний рівень підготовки та серйозний підхід керівників та колективів до участі у конкурсі. Навіть за умов дистанційної роботи більшість колективів продовжують надавати якісні концертні номери, радувати глядачів та впевнено нести своє почесне звання. Але, на превеликий жаль, є й такі колективи, постановки яких на сьогодні не відповідають рівню хореографічної майстерності. Тож, керівники таких колективів мають проаналізувати та переглянути підхід до своєї роботи.


За підсумками перегляду конкурсної програми неупереджене професійне журі визначило переможців, яких нагородили дипломами управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації та Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Гран-прі:

Номінація «Народна хореографія»

  • Зразковий ансамбль народного танцю «Радість» – Управління освіти та з гуманітарних питань Очаківської міської ради Миколаївський район;
  • Зразковий ансамбль народного танцю «Український Сувенір» – Миколаївський міський палац культури «Молодіжний»;

Номінація «Класична хореографія»

  • «Народний художній колектив» ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» – Палац творчості учнів м. Миколаїв;
  • «Народний художній колектив» ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» – Палац творчості учнів м. Миколаїв;

Номінація «Естрадна хореографія»

  • Народний ансамбль танцю «Сюрприз» – Миколаївський міський палац культури «Молодіжний»;
  • Народний ансамбль танцю «Сюрприз» – Миколаївський міський палац культури «Молодіжний».

З результатами інших учасників конкурсу можна ознайомитися за посиланням нижче.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: