Новини        02 Липня 2016        160      

Урочисте закриття ХХІ Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена»

Першого липня пройшло урочисте закриття фестивалю на узбережжі Чорного моря на базі санаторію «Борисфен». На захід завітали учасники та колективи з Херсонської, Львівської, Сумської, Чернівецької, Одеської, Чернігівської, Івано-Франківської, Миколаївської, Хмельницької, Житомирської областей, а також з таких міст як: Київ, Херсон, Рівне, Харків, Полтава, Запоріжжя та Вінниця.

Протягом усього фестивалю аматорські колективи дарували глядачам хвилини радості та печалі, своєю грою зачіпаючи найважливіші проблеми сьогодення. А учасники номінації «Усмішки Глазового» веселили своїми жартами усю глядацьку залу, доводячи, що українці вміють сміятися як ніхто інший.

Виступи учасників фестивалю оцінювало професійне журі, головою якого був актор Миколаївського академічного українського театру та музичної комедії, режисер, заслужений артист України — А. О. Дерік.

Тож, обираючи кращих серед театральних колективів, журі розподілило місця таким чином:

Гран-прі

  • Зразковий художній колектив театральний гурток «Посмішка» Херсонської області (керівник Ольга Ганжа).
  • Вигодський народний аматорський театр Івано-Франківської області (керівник Богдан Мельник).

Перше місце

  • Семенівський народний театр Миколаївської області (керівник Наталія Давиденнко).
  • Народний театр «Дивосвіт» Чернівецька область (керівник Лідія Гайдей).
  • Дитячо-юнацька театральна студія «Ну і дітки» міста Полтава (керівник Лада Лабзова).

Друге місце

  • Творче об’єднання «DIY-театр» міста Харкова (керівник Олег Дідик).
  • Зразковий театральний колектив «Атомс» Миколаївської області (керівник Тетяна Гаврилюк).
  • Народний театр Хмельницької області (керівник Людмила Журавель).

Третє місце

  • Народний театр імені Петра Телюка Львівської області (керівник Ігор Мельник).
  • Народний театр «МИ» Сумської області (керівник Олег Литвиненко).
  • Зразковий театральний колектив «Смайл» Сумської області (керівник Тетяна Новікова).
  • Народний молодіжний театр міста Рівного (керівник Євген Васильєв).
  • Народний студентський театр «М.А.С.К.А.» міста Миколаїв (керівник Аліна Борисова-Ярига).

Лауреати

  • Музично-драматичний театр «СвеЧа» Одеської області (керівник Світлана Чмихова).
  • Народний театр «Рампа» Чернігівської області (керівник Анатолій Кизим).
  • Народний естрадний театр мініатюр «Нон-стоп» Миколаївської області (керівник Олена Палей).

Дипломанти

  • Дитячий театр мініатюр «Інші діти» міста Рівного (керівник Віктор Баталін).
  • Зразковий театральний колектив «Веселята» міста Херсон (керівник Олена Олійник).
  • Студентський театральний колектив «Наш театр» міста Київ.

А у номінації «Усмішки Глазового» місця розташувались таким чином:

Гран-прі

  • Вознюк Антон — Херсонська область.

Перше місце

  • Воловик Марина — м. Вінниця;
  • Штогрин Софія — м. Вінниця;
  • Кизим Анатолій — м. Прилуки;
  • Карцева Інна — м. Прилуки;
  • Протас Діана — Черкаська область;
  • Новіков Ярослав — Сумська область;
  • Колан Софія — Херсонська область;
  • Петро Товстуха — Сумська область.

Друге місце

  • Бабіч Анна — Сумська область;
  • Діку Карина — Миколаївська область;
  • Одосій Володимир — м. Вінниця;
  • Євтушеко Ольга — Чернігівська область;
  • Нечай Богдана — Черкаська область;
  • Павленко Антон — Миколаївська область;
  • Мишин Михайло — м. Запоріжжя;
  • Лях Тимофій — Сумська область;
  • Грим Кирило — Херсонська область;
  • Ігнатенко Владислав — Херсонська область;
  • Саваріна Зофія — Миколаївська область;
  • Кваша Андрій — м. Миколаїв.

Третє місце

  • Сімчук Діана — м. Вінниця;
  • Мортко Анастасія — м. Вінниця;
  • Горбач Анастасія — Чернігівська область;
  • Дерев’янко Юрій — Черкаська область;
  • Марфіна Ольга — м. Полтава;
  • Павло Багрійчук — Львівська область.

Лауреати

  • Захарук Вадим — Миколаївська область;
  • Кізім Олександр — Миколаївська область;
  • Каганюк Микола — Миколаївська область;
  • Ліщенюк Володимир — м. Київ;
  • Добржанський Євген — Чернігівська область.

Дипломанти

  • Козловський Богдан — Миколаївська область;
  • Бондаренко Василь — Миколаївська область;
  • Машура Юліана — м. Миколаїв;
  • Марченко Маргарита — Сумська область;
  • Лях Євгеній — Сумська область;
  • Федоренко Марина — Чернігівська область;
  • Савченко Анастасія — Чернігівська область.

UPD. Фото з фестивалю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: