Новини        31 Травня 2016        485      

Ювілейний творчий звіт ансамблю ветеранів праці та дітей війни «Ветеран» Очаківського відділу культури

26 травня 2016 року відбувся ювілейний творчий звіт ансамблю ветеранів праці та дітей війни Очаківського відділу культури «Ветеран».

Звіт хору був присвячений 20-річчю колективу від дня його створення. Цей колектив люблять і поважають у місті та області. Хор «Ветеран» створений у 1996 році при управлінні праці та соціального захисту населення м. Очаків, як клуб за інтересами. З 2011 року працює на базі міського відділу культури, засновник та керівник хору — Антоніна Гай. У 2011 році колективу було присвоєно звання «народний».

В репертуарі колективу українські народні, патріотичні та ліричні пісні. На основі постійного складу учасників колективу створені малі форми: жіночий гурт «Журавочка» та чоловічий гурт «Соколи». Хор «Ветеран» є лауреатом міжрегіонального фестивалю пам’яті А. Пашкевича «Мамина вишня» м. Баранівка (Житомирська область), міжнародного фестивалю ім. Миколи Кравченка «Чумацький шлях», ІІ Всеукраїнського фестивалю авторської творчості «Мій рідний край», дипломант обласного огляду вокальних, фольклорних колективів та хорових груп «Материнська пісня», а також регіонального фестивалю хорового співу «Моя ти земле, калинова».

На ювілеї були присутні почесні гості: вокальний ансамбль із Житомирської області, вокальний гурт «Красняночка» Кривоозерського району, заслужений працівник культури України Галина Стрелецька та адміністрація міста Очакова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: