Новини        18 Квітня 2016        926      

Загальнообласна соціокультурна акція «Є хліб — є й життя» в місті Вознесенськ

14 квітня 2016 року до загальнообласної соціокультурної акції «Є хліб — є й життя» долучилося місто Вознесенськ. Організаторами акції є управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївський центр народної творчості та культурно-освітньої роботи за підтримки Миколаївської обласної державної адміністрації. Акція проводиться з метою популяризації української культури, демонстрації її кращих здобутків та реальних досягнень різних галузей районів та міст Миколаївщини. Одним із провідних мотивів заходу є розвиток та збереження української національної культури, виховання любові та поваги до багатої культурної спадщини малої батьківщини.

Переможець Всеукраїнського конкурсу проектів місцевого самоврядування місто Вознесенськ, ознайомило делегацію акції зі своїми визначними місцями. Серед відвіданих закладів та місць відпочинку були: Вознесенська ЗОШ І–ІІІ ступенів №6, Вознесенський ліцей Інсайт, дитсадок №2 «Сонечко», Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Вознесенська, Вознесенська центральна районна лікарня (інфекційне відділення), Вознесенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги, міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Фізкультурно-оздоровчий корпус «Водограй»), парк ім. Островського.

На завершення програми увазі гостей був запропонований перегляд виставки декоративно-прикладного мистецтва майстрів міста, що пройшла у Вознесенському художньому музеї Є. А. Кібріка. Кінцевою точкою програми акції у місті Вознесенськ став чудово підготовлений і проведений концерт за участі творчих колективів міста. Досить потужно було представлено музичну та хореографічну майстерність ансамблів. Окреме спасибі хочеться сказати режисерам та організаторам концерту, що став справжнім святом та відрадою.

Місто Вознесенськ приємно вразило своєю чистотою та порядком. Завдяки плідній співпраці міської ради з громадою, місто процвітає і розвивається крок у крок з новітніми стандартами та напрямами упорядкування. Прагнення жителів та адміністрації зробити своє місто кращим не можливо не помітити і не захопитися цим духом першості. Саме тому Вознесенськ на разі є зразковим містом і прикладом для наслідування для всіх міст області.

Місто Вознесенськ передало рушник єдності наступному місту-учаснику акції — місту Єланець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: