Новини        26 Квітня 2016        402      

Загальнообласна соціокультурна акція «Є хліб — є й життя» у Арбузинському районі

21 квітня 2016 року естафету загальнообласної соціокультурної акції прийняв Арбузинський район. Нагадуємо, що на меті акції популяризувати та зберегти вже надбані культурні скарби нашої місцевості, здобуті за роки незалежності України.

Акцію організували управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївський центр народної творчості та культурно-освітньої роботи за підтримки Миколаївської обласної державної адміністрації.

Огляд Арбузинського району розпочався із зустрічі делегації акції при в’їзді у місто та візиту до міського Будинку культури.

Наступним місцем відвідин стало стаціонарне відділення для постійного (тимчасового) проживання людей похилого віку та інвалідів. До закладу приймаються усі самотні літні та хворі люди, а їх утримання проводиться цілком за державний кошт. Громадяни можуть розраховувати на професійний догляд та створення усіх необхідних умов для подальшого перебування на стаціонарі.

Також за роки незалежності України у районі створено Територіальний центр соціального обслуговування та центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. А в 2015 році у с. Благодатне було відкрито амбулаторію, стан якої цілковито відповідає сучасним вимогам до закладів охорони здоров’я.

Зразковим закладом для виховання молодшого покоління можна вважати навчально-виховний комплекс «Пролісок», в я кому діти дошкільного віку мають усі можливості рости здоровими громадянами своєї країни та розвивати свої творчі таланти.

До уваги делегації також було представлене сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Промінь», що у с. Воєводське. Основною діяльністю господарства є вирощування зернових та технічних культур, розведення племінної ВРХ та свиней. Товариство вже впровадило у виробництво сучасні, адаптовані технології, що збільшують якість кінцевого продукту. У подальших планах організації направити зусилля на розвиток інфраструктури села, надати більше робочих місць селянам.

Передостаннім пунктом огляду Арбузинського району став ярмарок, на якому були представлені майже усі види народного декоративно-прикладного мистецтва. Зокрема гості ярмарку могли побачити вироби ручної вишивки (картини, ікони, рушники), мотанки та традиційні українські караваї, оздоблені найрізноманітнішими прикрасами.

Фінальною точкою проведення акції у Арбузинському районі став звітний концерт творчих колективів. До програми концерту увійшли як відомі народні композиції так і сучасні естрадні. Вокальні виступи часто супроводжувались хореографічними постановками колективів районних СБК та вихованців Арбузинської ДМШ.

Арбузинський район передав рушник єдності Братському району.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: