Новини        26 Квітня 2016        632      

Загальнообласна соціокультурна акція «Є хліб — є й життя» у Братському районі

22 квітня 2016 року Братський район долучився до участі в акції «Є хліб — є й життя», що присвячена святкуванню 25-річча незалежності України. Основним напрямком акції є просування та розвиток української культури, традицій та звичаїв. Оскільки саме завдяки таким заходам громадськість має змогу побачити нагальний стан надбань культури на Миколаївщині.

Акція проводиться завдяки організації управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївський центр народної творчості та культурно-освітньої роботи за підтримки Миколаївської обласної державної адміністрації.

Делегації акції випала нагода бути свідками урочистого відкриття ФАПу в с. Миролюбівка, після чого гості мали змогу оглянути будинок культури та меморіальний комплекс села.

Одним із важливих осередків освіти у Братському районі є Новомар’ївська ЗОШ І–ІІІ ступенів, в освітній округ якої входять Новомар’ївська, Сергіївська та Григорівська ЗОШ І–ІІІ ступенів. Школа оснащена гарним обладнанням та створює усі необхідні умови для розвитку учнів. Видно, що вчителі та учні поважають свій заклад, та роблять все для його покращення.

Важливою подією для Новомар’ївки стало відкриття спортивно-розважального комплексу «Дивосвіт» у 2013 році. Комплекс оснащений спортивним знаряддям, дитячими та спортивними майданчиками. Громада міста усіляко підтримує порядок на території комплексу, де тепер мають змогу відпочивати та фізично розвиватися діти й інших населених пунктів району та області.

Великий вклад у розвиток соціальної та культурної сфер міста робить ССПП ім. Куйбишева. Спілка доклала зусиль на ремонтування спортивного залу, зробила подарунок маленьким читачам поповнивши фонд бібліотеки дитячою літературою, а також на плечах спілки лежить відповідальність за харчування школярів та вихованців дитячого садка.

Делегація акції відвідала також Новомар’ївський будинок культури та амбулаторію сімейної медицини, після чого гостям були продемонстровані Братська районна лікарня та бібліотека.

Наступною сторінкою акції у Братському районі став ярмарок, на якому були представлені кулінарні вироби, а також проведена первоснальна виставка майстра образотворчого мистецтва — Хізніченка В. В. та виставка короваїв.

За традицією, завершенням акції у районі став концертний звіт творчих колективів. Програма заходу була представлена в усіх кольорах фольклорного спектру. Театральну, хореографічну та вокальну сфери народного мистецтва представили: народний театр мініатюр «БЕМС», ансамбль танцю «Світанок», танцювальний колектив «Полюшка» БТШЮ, ВІА «Добробут» та «Промінь», вокальні ансамблі «Берегиня» та «Гармонія», а також дитячий хоровий колектив «Домісолька».

Рушник єдності від Братського району отримав Кривоозерський район.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: