Новини        06 Квітня 2016        415      

Загальнообласна соціокультурна акція «Є хліб — є й життя» в м. Первомайськ

1 квітня 2016 року в  рамках акції «Є хліб — є й життя» містом Первомайськом було продемонстровано ряд соціально-культурних закладів, що сприяють розвитку як фізичної, так і культурної складової мешканців міста.

За підтримки міського голови м. Первомайська Л. Г. Дромашко делегації акції були представлені медичні та навчальні установи Первомайська. Серед них Первомайський міський центр соціальної реабілітації дітей. Реабілітацію проводять фахівці-педагоги з вищою освітою та медичні працівники у спеціально обладнаних приміщеннях за методикою «Раннього Втручання» та програми роботи з документами «High Scope». Оснащеність закладу спеціальним обладнанням та використання новітніх методик допомагає дітям-інвалідам швидше інтегруватися до здорових дитячих колективів.

Вперше на теренах Миколаївщини був урочисто відкритий Первомайський хоспис. Заклад створений з метою покращити умови життя невиліковних хворих, яким необхідний догляд та піклування.

Запорукою майбутніх успіхів у сфері медицини звісно є якісна підготовка медичного персоналу, якою займається Первомайський медичний коледж. Імена випускників закладу відомі не лише далеко за межами міста, а й області.

За підтримки депутатського корпусу міста був реконструйований міський стадіон при ДЮСШ. На території стадіону усі охочу можуть пограти в волейбол, баскетбол, чи шахи, для цього відведені спеціально оснащені спортивні майданчики. На даний момент Первомайський міський стадіон найбільший за масштабами стадіон такого типу у Миколаївській області.

На базі Загальноосвітньої школи №12 проводиться довоєнна підготовка учнів 10–11 класів. Школа виховує патріотичний дух учнів, сприяє набуттю соціального досвіду та успадкуванню духовних на культурних надбань українського народу. На даний час у закладі навчаються 392 учні.

Культурним розвитком молоді міста займається Первомайська дитяча школа мистецтв. Зусиллями депутатського корпусу школа була відбудована майже  з руїн. Широкий спектр зайнятості представлений хореографічним, музичним та образотворчім мистецтвами.

Спеціально у рамках акції міський центр культури і дозвілля ім. Є. Зарницької представив виставку. На ній були продемонстровані роботи дітей та їх керівників, виконані у різноманітних техніках, таких як: двостороння вишивка козацьких рушників, бісероплетіння, декоративний розпис, малювання мильними бульбашками, графіка. Оригінальною прикрасою виставки були скульптурні композиції з пінобетону.

На заключення акції був проведений святковий концерт. До уваги публіки були запропоновані  хореографічні та вокальні номери вихованців ДМШ №1 та ДМШ №2 і виступи творчих ансамблів. Родзинкою концерту став народний цирк «Посмішка», під керівництвом заслуженого працівника культури України — Віктора Соловйова. Режисером та ведучим заходу був Головатенко І.О.

Місто Первомайськ передало естафетний «Рушник єдності» Первомайському району.

Завданням акції «Є хліб – є й життя» є показати найвизначніші надбання та досягнення Миколаївщини за 25 років незалежності України. Задля цього акція залучає до участі усі райони і міста Миколаївської області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: