Новини        01 Червня 2018        673      

1 червня відкрилася виставка «Квіткова душа Півдня»

1 червня у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі свою роботу розпочала персональна виставка художниці НТО «Прибужжя» Галини Кір’якової.

Виставка «Квіткова душа Півдня» — творчий подарунок для юних талантів Миколаївщини, адже вона організована Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи в рамках проведення обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix-2018».

Миколаївська художниця представила 15 живописних картин, які випромінюють особливу теплоту і гармонійну силу. Перевагу Галина Олексіївна надає саме квітковій тематиці, змальовуючи в теплих яскравих барвах неповторну природну красу Півдня.

«Лілеї», «Степові квіти», «Троянди» і «Річкове латаття» — відтворювати цей квітковий розмай на полотнах мисткиня може безкінечно, адже пишні бутони та ароматні букети завжди будуть хвилювати та водночас заспокоювати душу глядачів.

Сподіваємось, що таке різнобарв’я квіткового світу Галини Кір’якової надихне конкурсантів номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» на створення цікавих творчих робіт на тему «Чарівна квітка папороті», а іншим учасникам не тільки підійме настрій, а й стане гарним емоційним доповненням до перемоги.

Тож, бажаємо учасникам яскравих творчих перемог і чекаємо 2 червня на обласному фестивалю дитячої творчості «Art-mix-2018».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: