Імена фіналістів обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix»

Відбіркові тури обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix-2018» в номінаціях «Вокальне мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Хореографічне мистецтво» завершено. 

За результатами відбору на головній сцені фестивалю виступатимуть такі учасники:

Номінація «Вокальне мистецтво» — солісти

І вікова категорія

  1. Маргарита Ковтонюк — Доманівський РБК.
  2. Яна Гудзь — м. Первомайськ.
  3. Вероніка Чечельницька — Березнегуватський РБК.
  4. Марина Колоскова — м. Миколаїв.

ІІ вікова категорія

  1. Мілена Бойко — Южноукраїнська ДМШ.
  2. Владимира Гайдай — Вознесенська ДМШ.
  3. Даша Павлухіна — Кривоозерський РБК.
  4. Дует Ева Нестеренко та Дана Бондаренко — м. Первомайськ.
  5. Олена Яруш — Новобузький РБК.
  6. Софія Костирко — БТДЮ Інгульського району.
  7. Єлизавета Нечитайло — ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
  8. Валерія Щепотьєва — м. Миколаїв.
  9. Денис Матвійчук — Баштанський РБК.
  10. Микита Губернаторов — Березанський РБК.

ІІІ вікова категорія

  1. Наталія Лужняк — Дорошівський СБК Вознесенського району.
  2. Ернест Гогія — Южноукраїнська міська гімназія № 1.
  3. Олександра Кохановська — Врадіївський район.
  4. Аліна Навоєва — м. Первомайськ.
  5. Діана Бєлова — Новоодеський РБК.
  6. Олександра Дарієнко — Братський РБК.
  7. Владислава Осташевська — ПК «Молодіжний» м. Миколаїв.

IV вікова категорія

  1. Олександра Марусенко — Доманівський РБК.
  2. Єва Дмух — Южноукраїнська міська гімназія № 1.
  3. Ольга Скрипник — Южноукраїнська ДМШ.
  4. Анастасія Вольська — Вознесенська ДМШ.
  5. Анастасія Лукіянчина — Вознесенський МБК.
  6. Дует Дар’я Мась та Олександр Крижановський, акомпанемент — Валерій Кудрявцев — м. Первомайськ.
  7. Пустовойтенко Тетяна — м. Первомайськ.
  8. Анастасія Кротова — Баштанський РБК.
  9. Дует у складі Юрія Кузнецова та Вікторії Стучинської — ПК «Молодіжний» м. Миколаїв.
  10. Аля Кореновська — Березнегуватський РБК.
  11. Катерина Полєтаєва — ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
  12. Катерина Гончарук — БТДЮ Інгульського району.
  13. Анна Колоскова — м. Миколаїв.
  14. Дует у складі Ірини Грузінської та Людмили Касянчук — Великокорениський БК.
  15. Дар’я Фролова — м. Миколаїв.

Номінація «Вокальне мистецтво» — ансамблі

І вікова категорія

  1. Молодша група вокального ансамблю «Невгамовні» — Ольшанська ОТГ Миколаївського району.
  2. «Зразковий художній колектив» вокальний ансамбль «Аліски» — м. Миколаїв.

ІІ вікова категорія

  1. Ансамбль зразкового хору «Рондіно» — ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
  2. Молодша група вокальної студії «Сузір’я» — Кривоозерський РБК.
  3. Вокальний ансамбль «Карамельки» — м. Первомайськ.
  4. Вокальний ансамбль «Первоцвіт» — Первомайський район.
  5. Вокальний ансамбль «Бравіссімо» — м. Первомайськ.
  6. Дитяча група народного вокального колективу «Хорошее настроение» — Миколаївський район.

ІІІ вікова категорія

  1. Народний художній колектив «Адажіо» — м. Южноукраїнськ.
  2. Квартет «Світанок» — БТДЮ Інгульського району.
  3. Ансамбль «Конфетті» — Єланецька ДМШ.

IV вікова категорія

  1. Вокальний ансамбль «Гарний настрій» — Доманівський РБК.
  2. Вокальний колектив «Едельвейс» — Великокорениський БК.
  3. Вокальний ансамбль «Невгамовні» — Ольшанська ОТГ Миколаївського району.

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

  1. Губський Павло — Агрономійський СБК Арбузинського району.
  2. Бєлосвєт Ярослава — Христофорівська народна студія образотворчого мистецтва «Веселі акварелі» відділу розвитку культури й туризму Баштанської міської ради.
  3. Ракітіна Анна — відділ розвитку культури й туризму Баштанської міської ради.
  4. Бублик Олена — народна студія образотворчого мистецтва «Кольори веселки» Баштанського РБК.
  5. Євдокімова Поліна — народна студія образотворчого мистецтва «Кольори веселки» Баштанського РБК.
  6. Чаплигін Герман — Березанський будинок творчості школярів.
  7. Ломаченко Валентина — зразковий художній колектив гуртка ліплення «Пластилінова ворона» Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради.
  8. Назаренко Анастасія — зразковий художній колектив гуртка ліплення «Пластилінова ворона» Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради.
  9. Достан Анастасія — гурток декоративно-прикладного мистецтва «Народна творчість» Березнегуватського районного Будинку дитячої творчості.
  10. Вавіліна Ольга — гурток декоративно-прикладного мистецтва «Народна творчість» Березнегуватського районного Будинку дитячої творчості.
  11. Тунон Аріна — Первомайська дитяча художня школа.
  12. Пан Вікторія — Первомайська дитяча художня школа.
  13. Романчук Ірина — Іванівський сільський клуб Первомайського району.
  14. Болотських Ксенія — Селищний клуб № 1 Казанківського району.
  15. Флінушко Мар’яна — Кривоозерський РБК.
  16. Патенко Ольга — Дитяча школа мистецтв, м. Южноукраїнськ.
  17. Харитонова Олена — Дитяча школа мистецтв, м. Южноукраїнськ
  18. Штевіна Софія — народна студія декоративно-прикладного мистецтва «Джерело» Новобузький РБК.
  19. Оселедченко Вікторія — народна студія образотворчого мистецтва «Барви» Новобузького РБК.
  20. Данчевський Тимофій — Підлісненський СБК Новоодеського району.
  21. Даниленко Нікита — студія кераміки Ольшанського БК Миколаївського району.
  22. Горбань Єлизавета — студія кераміки Ольшанського БК Миколаївського району.
  23. Ткачук Каріна — Шевченківська ОТГ Вітовського району.

Номінація «Хореографічне мистецтво»

  1. Хореографічний колектив «Панночка» Шевченківської ОТГ, керівник Олена Сенченко.
  2. Ансамбль бально-спортивного танцю «Бейзік-степ» Вознесенського МБК, керівник Тетяна Каленик.
  3. Хореографічний колектив «Top dance» Доманівського БДТ, керівник Інна Лацановська.
  4. Хореографічний колектив «Калейдоскоп» Новобузького району, керівник Наталія Кичак.
  5. Зразковий ансамбль сучасного танцю «Едвіс» Новобузького РБК, керівник Інна Буфалова.
  6. Зразковий хореографічний колектив «Славія» Баштанського РБК, керівник Валентина Чоботар.
  7. Зразковий хореографічний колектив «Барви» Березегуватського РБК, керівник Наталля Максименко.
  8. Хореографічний колектив «Перлинка» Первомайського району, керівник Юлія Гребенюк.
  9. Хореографічний колектив «Фортуна» Миколаївського району, керівник Олена Горшкова.
  10. Народний ансамбль танцю «Золотий колос» Очаківської міськради, керівник Світлана Козлова.
  11. Зразковий хореографічний колектив «Барви» Березегуватського РБК, керівник Наталля Максименко.
  12. Зразкова хореографічна студія «Пірует» м. Миколаїв, керівники Марина Чумак, Альона Васильєва.
  13. Народний ансамбль бального танцю «Грація» м. Миколаїв, керівник Роман Гусаков.
Читайте також:   Семінар для працівників закладів культури Вознесенського району

2 червня о 10:00 на головній сцені Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру відбудеться фінал обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix-2018». Яскраві та талановиті діти Миколаївщини боротимуться за звання кращий із кращих. Приходьте та разом із нами відчуйте шалений вибух позитивні емоції!

↓