Акція «Від громади до громади», Новини        03 Квітня 2019        693      

Акція «Від громади до громади»: Березанська ОТГ

На Миколаївщині триває культурно-мистецька акція «Від громади до громади», ініційована МОЦНТ та КОР. Третього квітня робоча група проекту ознайомилася із творчими здобутками Березанської ОТГ.

Зустрівшись із головою Березанської селищної ради Валерієм Хоміцьким і начальником відділу освіти, молоді та спорту Березанської селищної ради Анастасією Смоляк і переглянувши відеопрезентацію, делегація МОЦНТ дізналася про стан громади сьогодні, плани щодо її прогресу. Зокрема те, що наразі всі сили спрямовані на покращення, розвиток кімнати дозвілля для проведення культурно-масових заходів на території Калинівського старостинського округу.

Переїхавши до Малахівського СБК, представники проекту «Від громади до громади» ознайомилися з яскравою виставкою народних умільців «Квітка Півдня». Вони не лише насолодилися традиційними і сучасними видами декоративно-прикладного мистецтва, а й особисто познайомилися з талановитими майстрами. Саме декоративно-прикладне мистецтво — найрозвинутіший жанр у громаді сьогодні.

Також робоча група проекту переглянула відеопрезентації Вікторівського СК, А-Зоринського СК, Василівського СБК, Матіясівського СК, Лиманівського СБК і Малахівського СБК. Кожен із закладів представив творчі плани, перспективи розвитку культури в закладі та підготував концертну програму, до якої ввійшли найкращі номери самодіяльних колективів й окремих виконавців. Особливо приємно, що в громаді активно залучають до творчості цілі родини.

Аматори Березанської ОТГ є постійними учасниками заходів МОЦНТ. Тож методисти Центру не лише надали рекомендації щодо підвищення рівня виконавської майстерності, роботи з документацією тощо, а й подякували талановитій громаді за активність й обговорили подальшу співпрацю. 

Підбиваючи підсумки, директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України Наталія Баштова акцентувала увагу на підвищенні кваліфікації кадрів, необхідності відродження і розвитку хореографічного й театрального жанрів мистецтва, а також зазначила, що треба продовжувати прогресування вокального мистецтва. Подякувала громаді за теплу продуктивну зустріч і бажання розвиватися для успішного оновлення сфери культури та дозвілля. А також вручила подяку працівникам і творчим колективам закладів культури ОТГ за збереження і розвиток національної культури та активну участь в акції «Від громади до громади».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: