Акція «Від громади до громади», Новини        13 Лютого 2019        762      

Акція «Від громади до громади»: Чорноморська об’єднана територіальна громада

Згідно з наказом управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА № 25 від 30.01.2019 на Миколаївщині продовжується культурна акція «Від громади до громади», ініційована Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи в березні минулого року. 12 лютого розпочалося знайомство з новими громадами — першою стала Чорноморська об’єднана територіальна громада. Більше інформації — далі.

Зустріч була насиченою і продуктивною. Представники громади розповіли провідним методистам різних жанрів і директору МОЦНТ та КОР, заслуженій артистці України Наталії Баштовій про свою діяльність та ознайомили із штатом працівників і творчими колективами.

Дуже приємно, що у сфері культури ОТГ працюють професійні спеціалісти, люди, небайдужі до своєї справи. Колективи художньої самодіяльності — це найголовніший скарб громади. На щастя, у Чорноморській ОТГ активно розвиваються різні жанри мистецтва, які об’єднують аматорів різної вікової категорії в єдину творчу родину. Це читці, солісти-вокалісти, вокальні ансамблі, театральні і хореографічні колективи тощо. У цьому робоча група проекту «Від громади до громади» пересвідчилася під час своєрідної демонстрації культурних надбань ОТГ — невеличкої концертної програми.

Наприкінці зустрічі було намічено спільні напрями роботи, спрямовані на осучаснення сфери культури громади; обговорено подальшу співпрацю: участь у семінарах, творчих лабораторіях, обласних конкурсах і фестивалях для ознайомлення з новими, сучасними напрямами культурно-дозвільної діяльності та новими способами організації роботи.

На завершення директор Миколаївського обласного центру народної творчості, заслужена артистка України Наталія Баштова подякувала громаді за вдалу перспективну зустріч і великий потенціал; висловила побажання розвивати нематеріальну культурну спадщину, адже наявність великої кількості чудових матеріалів сприяє цьому, а також декоративно-прикладний напрям мистецтва, що стане чудовим доповненням до творчих талантів Чорноморської ОТГ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: