Акція «Від громади до громади», Новини        06 Вересня 2021        277      

Акція «Від громади до громади»: Казанківська територіальна громада

На Миколаївщині триває культурно-мистецька акція «Від громади до громади», ініційована МОЦНТ та КОР.

У вересні робоча група проєкту ознайомилася з творчими досягненнями закладів культури Казанківської територіальної громади.

Під час візиту провідні методисти МОЦНТ на чолі з директоркою, заслуженою артисткою України Наталією Баштовою переглянули роботу п’яти клубних закладів Казанківської громади. Але, не зважаючи на те, що робоча група відвідала лише п’ять клубних закладів, зустріч відбулася з працівниками усіх клубних закладів громади. Вони також були залучені до круглого столу з презентацією своєї творчості. Делегація ознайомилася з діяльністю усіх закладів, їх творчими здобутками, матеріально-технічною базою. Кожен клубний заклад громади представив робочій групі творчу презентацію з різних жанрів: хореографічного, вокального, театрального. Особливу увагу привернули виставкові експозиції майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, як сучасного, так і традиційного.

Провідні методисти МОЦНТ надали корисні рекомендації керівникам відповідно свого жанру для підвищення рівня виконавської майстерності колективів.

На сьогодні залишається гострим питання фахової освіти працівників сфери культури, про що наголосила директорка МОЦНТ та зазначила, що кожен керівник клубного закладу має бути не лише адміністратором, а й менеджером своєї справи, про необхідність співпрацювати з населенням, залучати місцевих мешканців до участі у культурному житті громади. Кожен заклад повинен надавати якісний культурний продукт та об’єднувати всі верстви населення в сучасному «храмі культури».

На завершення зустрічі Наталія Баштова подякувала за продуктивне знайомство з творчістю клубних закладів, побажала наснаги для подальшого розвитку мистецтва, плідної праці з населенням громади й вручила подяку працівникам і творчим колективам закладів культури Казанківської громади за активну участь в культурно-мистецькій акції «Від громади до громади».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: