Новини        14 Липня 2022        155      

Підсумки Регіонального фестивалю хореографічних колективів «Jam»

У червні дистанційно відбувся Регіональний фестиваль хореографічних колективів «Jam». Захід проводився з метою підняття високого емоційного духу, підтримки віри у здобуття Перемоги, збереження хореографічних аматорських колективів, розвитку та популяризації українського танцю на кращих зразках національної культурної спадщини та з нагоди відзначення дня Конституції України.

Організатор

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Про фестиваль

Попри важкі часи, вкотре доводячи незламність духу та патріотичний настрій українського народу, до нашого заходу долучилось більше ніж 30  аматорських хореографічних колективів, шкіл, гуртків та студій з 10 територіальних громад Миколаївщини:Баштанської, Березнегуватської, Врадіївської, Кам’яномостівської, Коблівської, Миколаївської, Чорноморськоїта Шевченківської.

Програма учасників складалася з одного хореографічного номера на тему «Моя квітуча Україна». Конкурсанти представляли виконавську майстерність, творчий підхід до самобутнього втілення сценічного образу, відповідність хореографічної лексики, музичного оформлення та сценічної культури. Згідно з умовами фестивалю всі учасники дотримувалися української тематики номерів.

Високопрофесійне журі під час оцінювання конкурсантів звернуло увагу, що керівниками підібраний гарний та актуальний сьогоденню музичний матеріал. Дуже яскраві музичні акценти підкреслювали красу лексики й хореографічного задуму постановників.

За підсумками переглядів номерів журі визначило переможців фестивалю.

Гран-прі:

  • Народний ансамбль танцю «Аліски», ММПК «Молодіжний», керівники Юлія Цуканова та Євген Пасічний, номінація «Народна стилізація», VII вікова категорія;
  • Народний ансамбль народного танцю «Нива», МБК м.Вознесенськ, керівниця Маргарита Поборцева, номінація «Народна хореографія», VI вікова категорія;
  • Зразковий хореографічний колектив «Мадагаскар», Кам’яномостівський БК, Кам’яномостівська ТГ, керівниця Наталія Андрієнко, номінація «Естрадна хореографія», VII вікова категорія;
  • Зразковий хореографічний колектив «Пірует», ММПК «Молодіжний», керівниці Марина Чумак та Альона Васильєва, номінація «Естрадна хореографія», VII вікова категорія;
  • Народний хореографічний колектив «Premium», Березнегуватський БК, Березнегуватська ТГ, керівниця Євгенія Климчук, номінація «Народна стилізація», VIIІ вікова категорія;
  • Зразковий хреографічний колектив «Славія», Баштанський МБК, Баштанська ТГ, керівниця Валентина Чоботар, номінація «Народна стилізація», ІІІ вікова категорія.

1 місце:

  • Народний ансамбль танцю «Аліски», ММПК «Молодіжний», керівники Юлія Цуканова та Євген Пасічний, номінація «Народна хореографія», ІІІ вікова категорія;
  • Ансамбль танцю «Едельвейс», Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району, м. Миколаїв, керівниця Анастасія Кудінова, номінація «Естрадна хореографія», VII вікова категорія;
  • Зразковий ансамбль циганського танцю «Терне Рома», Ольшанський БК, Ольшанська ТГ, керівниця Вікторія Дехтяренко-Чорна, номінація «Народна стилізація», VII вікова категорія;
  • Зразковий хореографічний колектив «Мадагаскар», Кам’яномостівський БК, Кам’яномостівська ТГ, керівниця Наталія Андрієнко, номінація «Естрадна хореографія», ІІІ вікова категорія;
  • Зразковий хореографічний колектив «EMotionDance», Кульбакінський БК, Миколаївська міська рада, керівниця Валентина Гривняк, номінація «Сучасна хореографія», VIIІ вікова категорія;
  • Зразковий ансамбль танцю «Барви», Березнегуватський БК, Березнегуватська ТГ, керівниця Наталія Максименко, номінація «Естрадна хореографія», ІV вікова категорія;
  • Народний ансамбль сучасного танцю «Дружба», Березнегуватський БК, Березнегуватська ТГ, керівниця Олена Томова, номінація «Народна хореографія», V вікова категорія;
  • Хореографічний колектив «Фієста», Баштанський МБК, Баштанська ТГ, керівник Олександр Волкожа, номінація «Народна хореографія», V вікова категорія.

2 місце:

  • Хореографічний колектив «Перлинки», Зорянський СК, Шевченківська ТГ, керівниця Наталія Петришина, номінація «Дебют», ІІІ вікова категорія;
  • Танцювальний колектив «Кураж», Миколаївский ліцей імені Олега Ольжича № 1, керівниця Неоніла Пруднікова, номінація «Народна хореографія», ІІ вікова категорія;
  • Хореографічний колектив «Чорноморочка», Чорноморська ЗОШ, Чорноморська ТГ, керівниця Наталія Стаднічук, номінація «Народна стилізація», ІІІ вікова категорія;
  • Хореографічний колектив «Світанок», Гурˊївський БК, Костянтинівська ТГ, керівниця Анастасія Сенчук, номінація «Народна хореографія», VI вікова категорія;
  • Зразковий хореографічний колектив «Посмішка», Висунський СБК, Березнегуватська ТГ, керівниця Ольга Толкачова, номінація «Сучасна хореографія», ІV вікова категорія;
  • Хореографічний колектив «Азарт», Новобузький ЦКіД, Новобузька ТГ, Керівниця Катерина Козаченко, номінація «Народна хореографія», ІV вікова категорія;
  • Танцювальний колектив «Щасливе дитинство», Казанківський МК №1, Казанківська ТГ, керівниця Альона Болотських, номінація «Народна стилізація», VII вікова категорія;
  • Ансамбль танцю «Едельвейс», Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району, м. Миколаїв, керівниця Анастасія Кудінова, номінація «Народна хореографія», ІІ вікова категорія.

3 місце:

  • Хореографічний колектив «Dreams», Міський центр дитячої та юнацької творчості, м. Вознесенськ, керівниця Маргарита Поборцева, номінація «Дебют», І вікова категорія;
  • Хореографічний колектив «Едельвейс», Рибаківський СБК- філія Коблівського центру дозвілля та розвитку особистості, Коблівська ТГ, керівниця Зоя Манзик, номінація «Естрадна хореографія», ІІІ вікова категорія;
  • Хореографічний колектив «Перлинка», Врадіївський БК, Врадіївська ТГ, керівниця Ірина Бурлак, номінація «Сучасна хореографія», ІІІ вікова категорія;
  • Танцювальний гурток «Файні молодиці», Новофедорівський СБК, Казанківська ТГ, керівниця Інна Малик, номінація «Дебют», VI вікова категорія;
  • Танцювальний гурток «Стильні кралечки», Веселобалківський СБК, Казанківська ТГ, керівниця Альона Бондар, номінація «Дебют», VI вікова категорія;
  • Хореографічний колектив «Едельвейс», Первомайський ББК, Первомайська ТГ, керівниця Зореслава Зіньковська, номінація «Народна стилізація», VII вікова категорія;
  • Аматорський хореографічний колектив «Надія», Новомарˊївський БК, Новомарˊївська ТГ, керівниця Олена Бернацька, номінація «Сучасна хореографія», ІІІ вікова категорія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: