Творче об'єднання «Прибужжя»        14 Липня 2021        179      

Артлокація «Етносвітлиця» навчає: дива майстерності

З приходом літа у кожного з’являється більше вільного часу, який можна провести максимально корисно. Саме тому в артлокації «Етносвітлиця» кипить творча робота, реалізовуються мрії, відбуваються цікаві навчальні процеси й зустрічі, екскурсії по виставковій експозиції, що захоплюють увагу, а головне – обмін цінним досвідом між майстрами.

Аматори з різних куточків Миколаївщини приїжджають до Світлиці за дивами майстерності, адже: «Дива народжуються саме тут!». Головним попитом серед учасників користуються навчально-практичні майстер-класи від провідних майстрів НТО «Прибужжя» Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Соломоплетіння

Вкотре  пройшов майстер-клас з основ соломоплетіння від Любові Паранюк з Куцурубської громади, на який завітали майстри з Галицинівської, Баштанської, Новоодеської, Шевченківської громад та м.Миколаєва. На занятті майстри закріпили раніше отримані навички та спробували їх відтворити у власних виробах, створивши квіткові композиції «Троянди». Також, учасники майстер-класу освоїли складніші техніки плетіння, які використовують для виготовлення сумок, брилів і кошиків.

Аматори Миколаївщини все більше і більше цікавляться таємницями створення виробів з соломки. З великою любов’ю і невичерпною майстерністю створюють вони з соломи свої художні вироби.

На сьогодні це дуже важливо. Адже цей вид мистецтва, притаманний нашому південному регіону, на ланах якого сяє золотом сонця колосся пшениці та жита, потребує підтримки й розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: