Новини        23 Квітня 2018        715      

Березнегуватські ансамблі «Посмішка» та «Дружба» підтвердили свої звання

20 квітня хореографічні колективи Березнегуватського району «Посмішка» Висунського сільського будинку культури та «Дружба» районного будинку культури презентували звітну програму на захист почесного звання «зразковий», «народний» хореографічний колектив. Чим вразили членів атестаційної комісії юні таланти? Про це — читайте далі.

Відомі колективи Миколаївщини є постійними учасниками обласних, регіональних, всеукраїнських фестивалів та конкурсів, де завжди отримують призові місця. Як «Посмішка», так і «Дружба» мають багаторічну історію. Ансамбль «Посмішка» відсвяткував 20-річний ювілей, а «Дружба» готується до 35-річчя від дня заснування колективу. Керівник ансамблю «Посмішка» Ольга Ворошилова — справжній професіонал своєї справи, в її колективі майже 100 вихованців. Стільки ж юних талантів займається і в ансамблі «Дружба» під керівництвом Олени Томової та Юлії Овсяник.

У звітних програмах колективів за участю різновікових груп була презентована дитяча хореографія — оригінальні хореографічні композиції естрадного напрямку, у яких визначається індивідуальний почерк керівників. Різноманітна програма, яскраві костюми, поєднані з відповідним музичним супроводом та майстерністю виконавців, вразили глядачів.

За рішенням атестаційної комісії почесне звання «зразковий» ансамблю сучасного танцю «Посмішка» та звання «народний» ансамблю сучасного танцю «Дружба» було підтверджено на три роки. Вітаємо березнегуватців і сподіваємося, що й надалі їхня творчість буде приносити радість шанувальникам хореографічного мистецтва!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: