Новини        29 Травня 2017        504      

День народження «Алісок»

«Нам 18 років!» — під таким гаслом минулої суботи, 27 травня, у затишному залі концерт-холу «Юність» відбувся творчий звіт народного художнього колективу ансамблю танцю «Аліски». Чим здивували юні танцівники гостей та поціновувачів хореографічного мистецтва — далі докладно і змістовно.

Старт роботи колективу було покладено у 1999 році талановитим хореографом Оленою Семенковою, яка разом із чоловіком Анатолієм змогла перетворити «Аліски» в цікавий центр проведення дозвілля для дітей та молоді. На зміну досвідченим керівникам біля десяти років тому прийшла молода харизматична випускниця «Алісок» Юлія Цуканова. За вісімнадцятирічну творчу діяльність колектив неодноразово привозив додому переможні кубки міжнародних, регіональних, обласних танцювальних заходів, сяйво яких надихає юних прихильників хореографічного мистецтва на нові звершення й нині. Дружня творча атмосфера, згуртована команда дітей та дорослих — так живуть мешканці дивної планети під загадковою назвою «Алісоград».

Й ось, вісімнадцятиріччя! Шаленими оплесками зустрічали своїх улюбленців друзі колективу, які прийшли привітати зі святом іменинників. Понад сто дітей різних вікових категорій узяли участь у концертній програмі, що складалася з двох відділень. Чудове різнобарв’я композицій з української народної хореографії, дитячої та естрадно-сучасної, танці народів світу захопили глядачів у дивну феєрію танцю.

У день народження для «Алісок» лунали кращі слова вітань не лише від друзів, а й від почесних гостей: голови Миколаївського обласного творчого осередку Національної хореографічної спілки України, викладача кафедри хореографії Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв, заслуженого працівника культури України, доцента Михайла Мерлянова, директора міського методичного центру управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Ірини Лапко, директора обласного Будинку художньої творчості Лариси Щукіної тощо. Завершилося свято величезною кількістю подарунків та загальним фото на пам’ять.

Обласний центр народної творчості приєднується до вітань та бажає керівнику Юлії Цукановій та усім учасникам народного художнього колективу ансамблю танцю «Аліски» творчих успіхів та переможних злетів у подальшій роботі.

Уперед до нових звершень, «Аліски»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: