Новини        23 Серпня 2017        186      

До Дня Незалежності України: мальовнича Миколаївщина від художників «Прибужжя»

Неозорі поля стиглих хлібів, хвилі Чорного моря та блакить річок, безмежні степові простори, овіяні вітрами, — це рідна Миколаївщина, краса якої надихає й окриляє творчі душі. Скільки їх, невгамовних сталкерів, які щоразу у своїх творах зізнаються в коханні землі, що дала їм життя, яка й нині насичує їхні серця живильною творчою вологою.

Так народжуються картини, які з часом стають прикрасою обласних виставкових експозицій, а глядачі відкривають для себе імена талановитих художників-аматорів, членів обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя»: миколаївців Вадима Пустільника й Миколи Климчука, Олександра Катілова та Олександра Рассолова, Василя Нікітіна з Врадіївського району, Віктора Хізниченка з Братщини, баштанців Олександра Бондаренка та Людмили Бєлосвєт, Марії Гаврилюк із Березанського району.

Кожен митець максимально емоційно передає красу за допомогою поєднання кольорових акцентів, використання авторських технік і прийомів. А олійні й воскові фарби, акварель і темпера, пастель й гуаш дозволяють передати найтонші відтінки.

І щоразу щимить серце від знайомих краєвидів на цих живописних полотнах зі сходом сонця на березі Бугу, з яскравим різнобарв’ям степових квітів, з м’якими хвилями золотого колосся…

З Днем Незалежності, рідна земле! Добробуту і процвітання тобі на довгі роки!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: