Новини        16 Червня 2017        509      

Долю «Зорянки» вирішено

У зв`язку з децентралізацією та утворенням нових територіальних громад Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи відслідковує подальшу долю творчих колективів, особливо тих, які носять почесне звання «зразковий» та «народний» аматорський колектив. Як же вирішилася ситуація, яка склалася навколо одного з кращих хореографічних колективів області – зразкового ансамблю танцю України «Зорянка» районного будинку культури Миколаївського району?

Суть проблеми полягає у тому, що при реорганізації Миколаївського району у новоствореній Веснянській громаді не знайшлося місця відомому в області колективу – зразковому ансамблю танцю України «Зорянка», який більше 10 років працював на базі районного будинку культури, є лауреатом обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів. На жаль, ні відділ культури, ні райдержадміністрація не знайшли можливості зберегти цей чудовий колектив.

Але, як кажуть, світ не без добрих людей. Завдяки підтримці департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, колектив віднині працюватиме на базі Обласного будинку художньої творчості. Директор закладу Лариса Щукіна посприяла у продовженні творчого шляху «Зорянки», підтримала керівника Тетяну Даниленко та більше ста її вихованців, дітей, закоханих у чарівний світ танцю.

Вітаємо освіту з придбанням! «Зорянці» подальших успіхів та процвітання!

А що ж культура?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: