Новини        28 Жовтня 2016        312      

Фінал методоглядів: остання крапка — за Вітовським РОМЦ

З метою аналізу організаційно-методичної роботи та надання профільної допомоги на місцях протягом року на Миколаївщині відбувався огляд роботи районних організаційно-методичних центрів області. Саме з цією метою 20 жовтня методисти Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи зустрілись з керівництвом сектору культури та керівниками клубних закладів Вітовського району, який останнім звітує у цьому році. На початку зустрічі всіх присутніх привітав голова Вітовської РДА Олександр Демчук, який зазначив, що сьогодні дуже важливо зберегти культурні надбання земляків для наступних поколінь. А директор МОЦНТ та КОР Наталія Баштова у привітальному слові зазначила, що весь ресурс напрацювань центру завжди відкритий для бажаючого вдосконалювати свою майстерність у сфері підняття рівня аматорської культури.

Варто відмітити, що організаційно-методичний центр Вітовського району працює лише рік і основну свою роботу спрямовує на організацію роботи сільських клубних закладів. Зберігаючи кращі культурні традиції земляків молоді та перспективні керівники — завідувач сектору культури Вітовського району Сергій Гололобов і директор РОМЦ Катерина Мірзоян разом зі своїми колегами, директорами сільських клубних закладів, намагаються сьогодні у дуже складних умовах реформування суспільства створити нову модель організаційно-методичної роботи. Процес у стадії формування та вдосконалення.

Творчий потенціал вітовчан дуже потужний, але не вистачає саме районних методистів з жанрової роботи, які б змогли надати допомогу в підвищенні рівня аматорського мистецтва. У зв’язку з цим директор МОЦНТ та КОР Наталія Баштова звернулась до голови Вітовської РДА Олександра Демчука з пропозицією на 2017 рік ввести додаткові посади методистів з кожного жанру до штатного розкладу РОМЦ. У районі сьогодні працюють досвідчені фахівці, які могли б взрощувати свої кадри майбутніх керівників нових аматорських колективів. Під час зустрічі у жвавому діалозі обговорювались проблемні питання. Учасникам семінару методисти МОЦНТ та КОР запропонували конкретні рекомендації щодо профільної роботи, а також запросили до участі в обласних заходах року, що завершується, й прийдешнього — 2017. Фіналом зустрічі став майстер-клас з удосконалення форм вокальних номерів від провідних методистів з вокально-хорового та хореографічного жанрів МОЦНТ та КОР — заслуженого працівника культури України Галини Стрелецької та Анатолія Кривошей.

Побажаємо колегам-вітовчанам у подальшій роботі сил та творчої наснаги, нехай шириться коло їх досягнень на ниві культури рідної Миколаївщини!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: