Новини        13 Квітня 2016        407      

Семінар-практикум для режисерів театральних колективів та народних театрів, керівників театрів народної естради, та студій художнього слова

13 березня 2016 року на базі Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи  пройшов обласний семінар-практикум для режисерів театральних колективів та народних театрів, керівників театрів народної естради, та студій художнього слова.

Зі вступним словом виступила директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України — Баштова Н. А. Учасники семінару мали змогу отримати не тільки методичні, але й практичні рекомендації стосовно режисерської роботи у театральній сфері. Скубченко Т. М. — провідний методист сектору театрального мистецтва МОЦНТ та КОР, старший викладач ВП «МФ КНУКіМ» провела з учасниками практичне заняття зі сценічної мови, значна увага якого була присвячена проблемі правильності вимови.

На семінарі були розглянуті важливі питання для працівників театру. Зокрема, Дерік А. О — режисер та актор Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії, заслужений артист України висвітлив тему музичного оформлення вистави. Учасники семінару із зацікавленістю прослухали виступ та поділилися власними думками з цього приводу.

Серед тем для обговорення також були розглянуті особливості театрального мистецтва власне на Миколаївщині та стан репертуарної політики театрів сьогодення. Крім цього аудиторія обмінялася поглядами з питань мовної політики, авторського права, асортименту сценічних костюмів та фінансування театральних установ. Усі присутні мали змогу поділитися власним досвідом, що, як відомо, позитивно впливає на підвищення рівня конструктивності та організації постановочного процесу.

Логічним завершенням програми семінару став перегляд вистави «А сыновья уходят в бой» (балада про мир за мотивами творів В.Висоцького) у Миколаївському академічному художньому російському театрі драми та комедії

На семінарі-практикумі були присутні працівники театру м. Миколаїва, а також таких районів: Арбузинського, Баштанського, Березанського, Братського, Веселинівського, Вознесенського, Жовтневого, Казанківського, Миколаївського, Новобузького, Новоодеського, Очаківського, Первомайського, Снігурівського — усього 75 учасників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: