Новини        09 Червня 2017        494      

Козацький грай

8 червня методисти Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Світлана Бабуріна та Ганна Божкова стали гостями обласних змагань з військово-спортивних ігор «Козацький Грай», організованих Козацькою громадою Миколаївщини в рамках проведення обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Майже дві сотні юних учасників з усіх куточків Миколаївської області зібралися на живописному березі Інгулу, у селі Мішково-Погорілове, аби довести свою спритність та розумність, володіння життєво важливими навичками та вміннями.

За словами Сергія Щербакова, інструктора Всеукраїнської федерації «Спас», керівника ГО «Рада козацьких отаманів Миколаївської області», розроблена ним система «Козацький Грай» є методикою козацько-лицарського виховання підростаючого покоління України, яка ґрунтується на славних традиціях наших предків. Змагання проводяться в таких видах як «штовхач», бій на списах, ножах та шаблях, «колода», «лава на лаву» тощо.

Програма заходу була багатою. Методисти ОЦНТ та КОР мали можливість поспілкуватися та намітити шляхи подальшої співпраці в галузі дослідження козацької культури Миколаївщини із цікавими співрозмовниками: директором Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Тетяною Горбовою, директором Воскресенського сільського Будинку культури, козацькою Берегинею — Лесею Риколенко, головним отаманом Буго-Лиманського незалежного козацтва Петром Пащенком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: