Новини        29 Грудня 2016        487      

Кращі фестивалі — 2016

Протягом 2016 року Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи було організовано та проведено 12 фестивалів, конкурсів, оглядів всеукраїнського, регіонального та обласного рівнів. Уявіть собі, яка кількість аматорів задіяна у цьому потужному творчому форумі. Тож пропонуємо ще раз зануритись у атмосферу кращих заходів року, що минає.

«Від Гіпаніса до Борисфена»

З 23 червня по 1 липня 2016 року більше 500 прихильників ЇЇ Величності Мельпомени з усіх куточків України злетілись до маленького південного містечка Очаків на XХІ фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена». А учасники номінації «Усмішки Глазового» вкотре довели, що українці вміють сміятися як ніхто інший… І у декого з них вийшло неперевершено!

Читати детальніше →

«Чарівний чобіток»

З 2001 року Регіональний конкурс сюжетного танцю та малих форм «Чарівний чобіток» традиційно збирав прихильників хореографічного жанру Півдня України у місті Баштанка. Цьогоріч організатори підготували для учасників сюрприз: біля 700 аматорів з Миколаївщини, Херсонщини, Одещини, Кіровоградщини свою майстерність демонстрували на відкритому майданчику санаторію «Борисфен», що на морському узбережжі в місті Очаків.

Читати детальніше →

«Барви надії»

IMG_1374

У березні цього року 62 конкурсанти практично з усієї Миколаївщини вражали своїм ораторським мистецтвом членів журі обласного конкурсу читців «Барви надії». Між тим серед кращих були визначені найкращі! Хто ж вони?

Читати детальніше →

«Грайте, струни душі»

IMG_1480

Понад 200 осіб, учасників 24 колективів, продемонстрували у квітні 2016 року свою майстерність як у сольних виступах, так і в малих музичних формах народно-інструментального жанру у рамках обласного огляду «Грайте, струни душі». Неймовірну атмосферу заходу, насичену поєднанням звуків, зафіксували й сторінки нашого сайту. Зануримось?

Читати детальніше →

«Співочий герць»

IMG_1629

А такого досі ще не було! Квітень-2016 запам’ятався ще й величезною творчою «бійкою», так-так не дивуйтесь: вперше на Миколаївщині відбулись «батли» хорів у рамках обласного фестивалю козацької творчості для вокальних ансамблів та хорових колективів «Співочий герць». Конкурсанти змагалися один проти одного силою музичного слова.

Читати детальніше →

«Театральна Мельпомена»

Народна приказка «І смішно, і грішно» стала темою цьогорічного обласного конкурсу аматорських театрів «Театральна Мельпомена», що відбувся у травні. Колективи представляли короткометражні вистави або уривки з вистав, мініатюри чи композиції за творами. Наскільки ж конкурсантам вдалось відтворити задумане, хто вразив членів журі конкурсу?

Читати детальніше →

«Art-mix»

День захисту дітей цьогоріч на Миколаївщині був прикрашений яскравим святом — вперше відбувся фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Art-mix». Протягом шести місяців проходив ретельний відбір найталановитіших учасників. І з понад 1700 претендентів було обрано 250 виконавців, що демонстрували свій хист. Відчуймо шалений вибух емоцій, перегорнувши сторінку нашого сайту. Нумо!

Читати детальніше →

«Родинні суперечки»

Майже 20 років кращим традиціям української родинності був присвячений обласний конкурс «Сімейне коло». Цьогоріч формат заходу був осучаснений й присвячений актуальним проблемам українських родин. «Родинні суперечки» — під такою назвою цього вересня відбувся огляд, в якому своїми секретами підтримки миру та злагоди у сім’ї поділилися родини-конкурсанти майже з кожного району Миколаївщини.

Читати детальніше →

«Пісні наших батьків»

Добре відомі композиції, пронизані філософією вічних цінностей, подарували гостям учасники цьогорічного свята «Пісні наших батьків». Обласні аматорські колективи ветеранів війни, дітей війни та ветеранів праці захопили глядача своїм автентичним виконанням, в якому відчувалася душа покоління.

Читати детальніше →

«Перлина Прибужжя»

Цього року в рамках конкурсу «Перлина Прибужжя» мав місце своєрідний «хореографічний бум»: 94  колективи з районів та містечок області, а це більше ніж 1500 юних та досвідчених танцівників, подарували глядачам драйвову суміш з яскравих почуттів, ритму, музики й світла.

Читати детальніше →

«Нові імена Миколаївщини»

З нагоди 40-річчя обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя» відбулось урочисте відкриття обласної заключної виставки третього виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини 2015–2016». Цього року творчий проект «Нові імена Миколаївщини» був відзначений обласною премією імені Миколи Аркаса. Згадаймо подробиці святкування, а також чиї імена увійшли до команди переможців проекту.

Читати детальніше →

Ось таким насиченим було творче життя Миколаївщини у 2016 році. У новому 2017-му ми продовжимо знайомити вас, дорогі наші відвідувачі, з кращими творчими подіями, які відбуватимуться у житті земляків, на сторінках нашого сайту.

Дякуємо за те, що ви з нами! Веселих свят!

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: