Новини        22 Травня 2015        634      

Галина Кир’якова представила 25 робіт на персональній виставці

Галина Кир’якова, художниця обласного творчого об’єднання «Прибужжя», взявши до рук пензля, створює дивовижні полотна, красі яких можуть позаздрити навіть професійні живописці.

Нещодавно в обласному краєзнавчому музеї майстриня з Миколаєва за підтримки обласного центру народної творчості представила широкому загалу свою ювілейну виставку з поетичною назвою «Квіти моєї душі». 

До експозиції увійшли 25 найкращих, на думку художниці, робіт. Перевагу Галина Кир’якова надає квітковим композиціям, в яких змальовує природу Півдня, тож на її полотнах – багряні маки, жовті троянди, різнокольорові тюльпани, яблуневий цвіт, червоні барбариси й не тільки. Всі картини сповнені любові до рідного краю, оточуючого світу, вони випромінюють особливу теплоту. Загалом творчий доробок художниці налічує більше 70 робіт, які створювалися упродовж дев’яти років. Деякі з них знаходяться у зарубіжних колекціонерів.

Ще з дитинства майстриню заворожувала та надихала краса місцевих краєвидів. Спочатку вона шукала вираження свого творчого «Я» у написанні віршів. Згодом Галина Олексіївна захопилася живописом. Проте писати картини вона розпочала не одразу, після народження первістка ожили спогади з дитинства, з’явилося бажання відобразити їх на полотні.

— Мені подобаються всі квіти, створені природою. Вони такі гарні та яскраві, так і хочеться їх намалювати, — говорить майстриня.

У 2008 році, вступивши до творчого об’єднання «Прибужжя», Г. Кир’якова почала демонструвати свої роботи на міжнародних фестивалях та всеукраїнських виставках. Самостійний крок у творче життя майстриня зробила в 2009 році, ставши дебютанткою виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини».

Як зауважила директор ОЦНТ та КОР Наталія Баштова, з моменту відкриття першої виставки роботи Галини Кир’якової стали ще більш яскравими та професійними. Вона побажала художниці творчого різнобарв’я й натхнення, а також нагородила її грамотою за високу виконавську майстерність.

Миколаївська художниця постійно перебуває у творчому пошуку, вона відкриває для себе нові техніки, експериментує з кольоровими палітрами, тому її роботи не припиняють дивувати.

Створити неповторну атмосферу дива та підкреслити тендітну і примхливу красу квітучих полотен допомогли талановиті музиканти з Миколаївського коледжу культури. Звуки гітарних струн розсипалися по залу, зачаровуючи присутніх віртуозними пасажами та пристрасними ритмами.

Виставка Галини Кир’якової працюватиме упродовж місяця, тож кожен охочий матиме можливість насолодитися красою її квіткових натюрмортів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: