Uncategorized, Новини        05 Липня 2022        300      

Підсумки обласного конкурсу розмовного жанру «Барви надії»

Обласний конкурс розмовного жанру «Барви надії» проводився з метою розвитку та популяризації розмовного жанру, формування художніх смаків, виховання у дітей та молоді патріотичних почуттів на кращих зразках вітчизняної та зарубіжної культурної спадщини, збагачення репертуару високохудожніми творами класиків і сучасних авторів, залучення населення області до активної участі у культурному житті держави та з нагоди відзначення 100-річчя від дня народження видатного гумориста Павла Глазового.

Організатор

Управління культури, національностей та релігії Миколаївської обласної державної адміністрації.

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Про конкурс

Незважаючи на важкі часи, доводячи незламність духу та патріотичний настрій українського народу, до нашого заходу долучилися 52 учасники з 23 територіальних громад Миколаївщини: Баштанської, Березанської, Березнегуватської, Благодатненської, Бузької, Веселинівської, Вільнозапорізької, Вознесенської, Володимирівської, Воскресенської, Горохівської, Дорошівської, Казанківської, Коблівської, Костянтинівської, Кривоозерської, Миколаївської, Новобузької, Олександрівської, Ольшанської, Прибужанівської, Широківської та Южноукраїнської.

Аліна Якимець, Троїцько-Сафонівський СБК
Театральний колектив «Браво», Центр культури і дозвілля Новобузької ТГ
Діана Сербін, Театральний колектив «Браво», Центр культури і дозвілля
Новобузької ТГ

Цьогоріч у конкурсі брали участь окремі виконавці, учасники аматорських театральних колективів, театри народної естради, мініатюр, художнього слова, літературні об’єднання тощо, які представили свою творчість у пʼяти номінаціях:

• «Поезія» – твір зі спадщини класиків української або закордонної літератури;
• «Проза» – уривок із твору класиків української або закордонної літератури;
• «Авторський твір» – авторський твір родинно-побутової тематики;
• «Літературно-музична композиція» за творами українських класиків або сучасних авторів, зокрема Павла Глазового;
• «Казка» – уривок з твору народної творчості та світової драматургії.

Навіть за умов дистанційного проведення конкурсу, учасники змогли виявити свої творчі здібності, про що свідчать підсумки високопрофесійного журі.

Гран-прі вибороли

Номінація «Поезія»
• Владислав Вемеш, Калузький СБК Березнегуватської ТГ;
• Влад Фуратов, театр-студія «Академія пані Куліси», м. Миколаїв;
• Ольга Федорова, ДШМ Ольшанської ТГ;
Номінація «Авторський твір»
• Алла Бійчук, Виноградівський СК Горохівської ТГ;
• Діана Сербін, театральний колектив «Браво», Центр культури і дозвілля Новобузької ТГ;
Номінація «Композиція»
• Театральний колектив «Браво», Центр культури і дозвілля Новобузької ТГ;
• Тетяна Шпак, Новополтавський СК Вільнозапорізької ТГ.

1 місце

Номінація «Поезія»
• Аліна Проценко, театр-студія «Академія пані Куліси», м. Миколаїв;
• Назар Щесняк, театр-студія «Академія пані Куліси», м. Миколаїв;
• Аліна Раковська, зразковий дитячий та юнацький театр «Маска» ПК «Енергетик», м. Южноукраїнськ;
• Лілія Лещенко, Новобузька публічна бібліотека Новобузької ТГ;
• Олена Фелонюк, Березнегуватський БК Березнегуватської ТГ;
• Ірина Мерненко, м. Вознесенськ;
• Сніжана Ткаченко, Малосолонівський БК Бузької ТГ;
• Артем Кузнєцов, театральний гурток «Територія слова» БДТЮ Інгульського району, м. Миколаїв;
• Владислав Ульянов, театральний гурток «Територія слова» БДТЮ Інгульського району, м. Миколаїв;

• Аліна Якимець, зразковий театр слова «Ранок» Троїцько-Сафонівський СБК Казанківської ТГ;
• Аліна Дудченко, зразковий театр «Апельсин» Кульбакінський БК Миколаївської міської ради;
• Сергій Ралдугін, Шевченківський СК Баштанської ТГ;

Номінація «Авторський твір»
• Оксана Подгайко, Трикратський СБК Олександрівської ТГ;
• Людмила Чумак, Гойдаївський СБК філія Центрального БК Кривоозерської ТГ;
• Ілона Квятковська, Центр культури і дозвілля Веселинівської ТГ;

Номінація «Композиція»
• Кирило Сенчук, Гурʼївський БК Костянтинівської ТГ;
• Дарина Кобець, Садівський БК Благодатненської ТГ;
• Старша група зразкового дитячого та юнацького театру «Маска» ПК «Енергетик», м. Южноукраїнськ, керівник Юлія Шеремет;
• Молодша група зразкового дитячого та юнацького театру «Маска» ПК «Енергетик», м. Южноукраїнськ, керівник Юлія Шеремет;
• Володимир та Анна Мазур, Світлана Грибеник, народний театр естради «Факел» Щербанівський СБК Дорошівської ТГ;
• Влад Ульянов та Артем Кузнєцов, театральний гурток «Територія слова» БДТЮ Інгульського району, м. Миколаїв;

Номінація «Проза»
• Євген Баймайстрюк Тімірязєвський СБК Прибужанівської ТГ;
• Катерина Хонич Петропавлівський СК Березнегуватської ТГ.

2 місце

Номінація «Поезія»
• Валерія Колодіна, театр-студія «Академія пані Куліси», м. Миколаїв;
• Катерина Полянська, Березнегуватський БК Березнегуватської ТГ;
• Микола Чабан, Широківський БК Широківської ТГ;

• Георгієв Максим, Широківський БК Широківської ТГ;
• Катерина Парсанова, театральний гурток «Територія слова» БДТЮ Інгульського району м. Миколаїв;
• Ірина Зубкова, народний театр «Гвоздика» Таборівський БК Бузької ТГ;
• Анастасія Мойсеєнко, театральний гурток «Територія слова» БДТЮ Інгульського району, м. Миколаїв;

Номінація «Композиція»
• Ольга та Кіра Белевят, зразковий театр cлова «Зоряне небо» Пересадівський БК Воскресенської ТГ;
• Ольга Лісоченко, Гліб Стажилов, Марія Мельник, народний ТЮГ «Огніво» Вознесенський МБК Вознесенської міської ради;

Номінація «Проза»
• Софія Мельник, Злата Залізняк, ММПК «Корабельний»;

Номінація «Казка»
• Дементьєва Анна, зразковий театр «Апельсин» Кульбакінський БК Миколаївської міської ради.

3 місце

Номінація «Поезія»
• Анастасія Лагутова, Прибужанівський СБК Прибужанівської ТГ;
• Юлія Грималовська, Білоусівський БК Дорошівської ТГ;
• Наталя Татар, Луканівський СБК філія Кривоозерського ЦБК Кривоозерської ТГ;
• Підготовча група народного театру «Юність» Трикратський СБК Олександрівської ТГ;

Номінація «Авторський твір»
• Анна Каблуча, народна студія розмовного жанру Миколаївського Національного аграрного університету;
• Альона Дідюк, народна студія розмовного жанру Миколаївського Національного аграрного університету;

Номінація «Казка»
• Ілона Дащенко, Шевченківський СК Володимирівської ТГ;
• Тетяна Ваколюк, Баштанський МБК Баштанської ТГ.

ЗА УЧАСТЬ

Номінація «Авторський твір»
• Галина Брус, народний театр «Гвоздіка» Таборівський СБК Бузької ТГ;

Номінація «Композиція»
• Аматорський театр «Чайка», Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості Коблівської ТГ;
• Театральний колектив «Розважай», Новофедорівський СБК Березанської ТГ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: