Новини        18 Квітня 2018        592      

ВІА «Промінь» блискуче підтвердив своє звання «народний»

17 квітня Братський ВІА «Промінь» уже в 40-й раз блискуче підтвердив свій статус «народний». Колектив відомий не тільки на Братщині, а й на Миколаївщині. Ансамбль ретельно зберігає та продовжує свої творчі традиції, засновані першим керівником колективу, заслуженим працівником культури України Валерієм Григорашем.

Сьогодні колектив очолює молодий фахівець — толерантна та інтелігентна людина Сергій Феніка, який згуртував навколо себе дев’ять любителів сучасної музики та популярної пісні. Учасники ВІА безмежно закохані в музику, насолоджуються грою на інструментах та дарують своє яскраве аматорське мистецтво глядачам.

Програма творчого звіту була різноманітною, насиченою, цікавою, з використанням сучасних музичних стилів та залученням кращих солістів-вокалістів РБК. У своїй концертній програмі ансамбль продемонстрував високий виконавський рівень, художню майстерність та вдале розкриття сюжету пісень, а також вишукану сценічну культуру. Поєднуючи гру на музичних інструментах та чарівний спів, учасники створювали «живий» мистецький організм, який надихав слухачів на відпочинок та доставляв їм задоволення.

Члени атестаційної комісії привітали керівника та учасників ВІА з вдалим іспитом, подякували за багатолітню творчість, а також порекомендували колектив до участі в обласних та всеукраїнських заходах. За рішенням атестаційної комісії почесне звання «народний» вокально — інструментальному ансамблю «Промінь» підтверджено на три роки.

Вітаємо керівника та учасників колективу! Бажаємо цікавих творчих робіт і перемог на конкурсах та фестивалях різних рівнів!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: