Новини        05 Грудня 2018        289      

Ювілейний рік із друзями

Ось і завершується 2018 рік, який для Миколаївського обласного центру народної творчості став ювілейним, нам виповнилося 80 років. Головним подарунком для всієї творчої родини Миколаївщини став буклет «80 років МОЦНТ» — своєрідний підсумок роботи фахівців нашого Центру за жанрами та демонстрація досягнень найкращих аматорських колективів, культурної спадщини Миколаївщини загалом.

Висловлюємо щиру подяку управлінню культури, національностей та релігій на чолі із заслуженим працівником культури України Михайлом Димитровим і народному депутату України Тарасу Кременю за сприяння та матеріальну підтримку у виданні буклету. А також, дякуємо за фінансову підтримку наших ювілейних заходів депутатам обласної ради Надії Івановій та Івану Кухті. Хочемо подякувати за дружню співпрацю усім директорам наших структурних підрозділів: Тетяні Жайворонок, Вікторії Агарковій, Сергію Мицику, Наталії Федотовій, Володимиру Михайлову, Сергію Рослякову, Семену Берсону, Артему Свистуну, Юлії Захаровій, Олексію Чебану, начальнику міського відділу культури Юрію Любарову.

Дякуємо вам, що в наш непростий час ви знаходите можливість підтримати творчість, яка закладає основи життя покоління 21 століття. Ваша підтримка послужить подальшому розвитку багатогранних талантів українців, стане черговим кроком на шляху зміцнення ролі національної культури у творчому вихованні нації.

Протягом року всі заходи активно висвітлювалися у місцевих газетах та інтернет-виданнях, а також методисти МОЦНТ були неодноразовими гостями прямих ефірів обласних та міських телерадіокомпаній, де ділилися досвідом, анонсували заплановані заходи, чим мотивували населення до культурного розвитку. Тож висловлюємо подяку інформаційним спонсорам за співпрацю і взаєморозуміння, об’єктивне висвітлення перебігу заходів, популяризацію культурних подій області. Нехай ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками. Дякуємо, що ви всі з нами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: