Новини        26 Вересня 2017        290      

Майстер-клас із вокалу для директорів будинків культури Вітовського району

26 вересня методист Миколаївського обласного центру народної творчості Вероніка Гаврилюк провела майстер-клас із вокального мистецтва для директорів сільських будинків культури Вітовського району. Про подробиці зустрічі — далі в статті.

Головними темами для бесіди стали питання охорони та гігієни дитячого голосу, які опрацьовувалися на основі методичних рекомендацій «Бережіть дитячий голос», опублікованих Миколаївським обласним центром народної творчості навесні 2017 року. Більше уваги було приділено типовим помилкам, які припускають викладачі під час роботи з дітьми різної вікової категорії.

Практичною частиною майстер-класу стало знайомство з методикою Крістін Лінклейтер «Основи визволення голосу», що дало можливість присутнім навчитися позбавлятися від «зажимів». Вправи за системою Струве та Ємельянова вдосконалили навички учасників майстер-класу в знятті напруження з внутрішніх та зовнішніх м’язів. Робота над диханням на основі методики Олександри Стрельникової допомогла присутнім відчути загальнозміцнюючий вплив правильного дихання на організм людини.

Закріпити знання та навички правильного звукоутворення та дихання учасники майстер-класу змогли в процесі розспівування, під час якого кожен зміг дослідити процес утворення звуку та його формування в естрадній манері виконанні.

Окрему увагу під час зустрічі методист звернула на правильний підбір репертуару для дітей та дитячих ансамблів, адже це питання складне й дуже важливе. А наскільки результативною була зустріч, дізнаємося вже незабаром, адже попереду обласний дитячий конкурс «Квітка Прибужжя».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: