Новини        17 Травня 2017        348      

Обласний семінар-практикум для звукооператорів клубних закладів

17 травня у концерт-холі «Юність» майже 100 звукооператорів клубних закладів з Миколаївської, Херсонської та Одеської областей взяли участь у семінарських заняттях, які організував Миколаївський обласний центр народної творчості спільно з фахівцями компанії Electro-Voice. Про підсумки семінару-практикуму більш докладно далі у статті.

Подібні семінарські заняття проводяться з метою підвищення кваліфікації звукооператорів клубних закладів області двічі на рік. Вже 5 років поспіль налагоджена тісна співпраця з фахівцями провідних компаній Півдня України, які забезпечують звукове оформлення різноманітних заходів. Цього року до занять долучилися спеціалісти Київської філії американської компанії Electro-Voice, яка виробляє високоякісне професійне звукове обладнання.

Семінаристи мали можливість ознайомитися із сучасною звуковою апаратурою від компанії Electro-Voice серій ЕТХ та ЕКХ. Під час практичних занять відбулася демонстрація роботи обладнання, монтаж та демонтаж апаратури. Учасники занять взяли участь у майстер-класі з налаштування і демонстрації лінійного масиву ХLD та підбору комплекту через LAPS і наочним застосуванням кардіогідного масиву сабвуферів. У формі практичних занять були опрацьовані нові принципи налаштування мікрофонів, мікшерських пультів, застосування еквалайзерів, компресорів. Базою для проведення майстер-класу та практичних занять став рок-гурт «Radio star».

Провідний методист з інструментального жанру Миколаївського обласного центру, заслужений артист України Іван Обревко запросив учасників семінару до участі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Пісенний драйв-2017», в якому свою творчість демонструватимуть кращі вокально-інструментальні ансамблі, гурти та солісти. А директор Миколаївського обласного центру, заслужена артистка України Наталія Баштова подякувала учасникам за активність та звернула увагу на те, що восени для звукооператорів-початківців області спеціалістами МОЦНТ та КОР готується низка практичних занять, під час яких можна буде детально ознайомитися з роботою поширеного у користуванні музичного обладнання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: