Новини        23 Березня 2015        564      

Материнська пісня в нашому серці…

22 березня на сцені Миколаївського обласного палацу культури вдруге відбувся Обласний огляд вокальних, фольклорних колективів та хорових груп «Материнська пісня».

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи, який є засновником та організатором заходу, запропонував музичним колективам області втілити новий формат сценічного дійства, що поєднує спів, танець, та обов’язково – елементи театралізації.

Двадцять п’ять творчих колективів із шістнадцяти районів та трьох міст Миколаївської області представили свої творчі програми в номінаціях: вокально-музичні композиції, інсценізовані та театралізовані пісні, віночки пісень. Дорослі й маленькі учасники розкрили на сцені образ матері-України, Берегині роду, матері, що чекає сина з війни, долю сучасної мами-заробітчанки, що змушена залишити вдома своїх дітей, а також відтворили весільні обряди, показали побутові та жартівливі композиції.

Артисти-аматори відчули теплу підтримку залу та емоційну єдність з глядачами, серед яких були сім’ї переселенців із зони АТО, ветерани та люди з обмеженими можливостями.

Гран-прі огляду завоювали два колективи, що найбільш переконливо втілили на сцені свої творчі задуми: народний естрадний гурт «Шлягер» Єланецького районного Будинку культури (керівник заслужений працівник культури України Олександр Слободніченко) та народний ансамбль української пісні та музики «Степівські музики» Степівського сільського Будинку культури Миколаївського району (керівник заслужений працівник культури України Олександр Ракомін).

Церемонію нагородження переможців проводив голова журі – викладач-методист вищої категорії Миколаївського коледжу культури і мистецтв, керівник народного Прибузького ансамблю пісні і танцю, заслужений працівник культури А. І. Затурян.

У рамках заходу в фоє палацу тривала виставка майстрів народної творчості, яка викликала велику зацікавленість у гостей та учасників огляду. Усі охочі могли взяти участь у майстер-класах з різних художніх технік – валяння, традиційного народного розпису, писанкарства, художньої вишивки, витинання та різьблення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: