Новини        09 Грудня 2016        502      

Наші «Вітовчани» — переможці телепроекту «Фольк-music»

8 грудня під час церемонії нагородження кращих учасників телепроекту «Фольк-music» Першого Національного каналу стало відомо, що переможцем сезону 2016 року став народний вокальний ансамбль «Вітовчани» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» під керівництвом Василя Стефанюка.

Вже протягом багатьох років музична програма «Фольк-music» незмінно тримає найвищий глядацький рейтинг у телепросторі України, тричі була номінована на «Кращу музичну програму року» у Національному телерейтингу та визнана одним з кращих телевізійних форматів Європи (The Eurovision Creative Forum 2014 у Берліні).

Шлях до перемоги народного вокального ансамблю «Вітовчани» був тернистим і розпочався ще у жовтні минулого року, коли ведуча проекту, народна артистка України Оксана Пекун завітала з творчим візитом до Миколаєва з метою знайомства з кращими фольклорними та народними вокальними колективами міста. Після чергового прослуховування та жорсткого відбору, колектив було запрошено на зйомки до студії телепроекту «Фольк-music», де він представив пісню «Світить місяць».

Напруга в очікуванні результату зростала з кожним днем. І ось, у листопаді цього року пролунав довгоочікуваний дзвінок від автора та керівника проекту Володимира Коваленка із запрошенням до участі у заключній програмі року, де і відбулася церемонія нагородження.

Нагороджував миколаївських аматорів народний артист України Олександр Пономарьов.

Інформація надана директором ММЦ та КР  І. В. Лапко

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: