Новини        11 Березня 2015        540      

Виставка Наталії Ракітіної

4 березня в приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею відкрилася персональна виставка майстрині обласного творчого об’єднання «Прибужжя» Наталії Ракітіної. Майстриня є учасницею ІІІ виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини 2015–2016», створеного в підтримку талановитих майстрів нашої області.

Цикл є творчим проектом спрямованим на популяризацію українських традицій Миколаївщини та відображення стану сучасної культури півдня України.

На виставці майстриня представила понад 40 творчих робіт. В представлених творах відчувається зв’язок з фольклором та народною обрядовістю. Роботи наповнені пластичною динамікою, кольоровою грою палітри та яскравими образами.

Експозицію прикрасили розписні квіткові панно, барвисті мальованки та весняні писанки в яких відобразилася вся краса нашого південного краю. Центром виставкової експозиції став тканий гобелен «Дерево-життя» прикрашений мальованками, які виконали кожен член творчої родини Ракітіних.

Твори в техніці декоративного розпису – це світ краси і фантазії, адже в розписах майстриня висвітлює свої мрії, настрій та світосприйняття.  Таємниці майстерності та любов до мистецтва Наталя  передає своїм дітям, а їх у майстрині троє: Дмитрик, Андрій та донечка Анюта. На відкритті виставки маленькі митці презентували майстер-клас з декоративного розпису.

Майстриню привітали в. о. начальника управління культури Миколаївської облдержадміністрації Л. О. Поддубна, директор Миколаївського обласного краєзнавчого музею В. А. Михайлов, а також керівник Клубу самодіяльних художників «Джерело» Баштанського РБК О. М. Козявко.

За особистий внесок у збереження і розвиток української національної культури Наталя Ракітіна була нагороджена грамотою Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

А для усіх присутніх, напередодні свята Весни прозвучав музичний подарунок  у виконанні народного хору «Червоняночка» Матвіївського Будинку культури Миколаївської міської ради, керівник Н. Доценко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: