Новини        01 Червня 2021        116      

Обласні онлайн-семінари: травень

У травні фахівці МОЦНТ та КОР провели три онлайн-семінари, спрямованих на підвищення кваліфікації працівників закладів культури Миколаївщини, відповіли на питання, які цікавили аудиторію, та надали методичні поради відповідної тематики, до яких залучено понад 150 слухачів.

Обласний семінар для керівників студій образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Для керівників студій образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва клубних закладів проведено онлайн-семінар, спікерами якого виступили директорка МОЦНТ та КОР Наталія Баштова та заступниця директора МОЦНТ та КОР з дозвіллєвої роботи Валентина Кривцова. Основною темою семінарів була «Підготовка, робота та підсумки студій декоративно-прикладного мистецтва в онлайн режимі».

Лектори підбили підсумки щодо результатів участі майстрів-аматорів в обласних виставкових заходах за І півріччя. Надали поради керівникам студій за підсумками результатів роботи. А також, учасники семінару отримали  важливі рекомендації для покращення рівня роботи в онлайн режимі щодо участі в обласному фестивалі дитячої творчості «Art-mix».

Обласний семінар для керівників музичного жанру

Для керівників музичного жанру відбувся онлайн-семінар, під час якого детально були розглянуті питання щодо підготовки до участі в обласних оглядах «Співограй», «Браво» та конкурсі «Сorda», рівня виконавської майстерності вокальних та інструментальних колективів, їх направленості та індивідуальності, а також питання популяризації музичного мистецтва на Миколаївщині.

Відкрила семінардиректорка МОЦНТ та КОР Наталія Баштова, яка детально проаналізувалавиступи учасників та їх активність в обласних заходах, розповіла учасникам семінару про стан та перспективи творчої діяльності колективів в умовах пандемії».

Галина Стрелецька – провідний методист музичного жанру МОЦНТ та КОР зупинилася на питанні рівня виконавської майстерності вокальних та інструментальних колективів, підготовки творчих програм колективів зі званням «народний» та «зразковий».

Наталя Лисогор – провідний методист  по роботі  з дітьми та  молоддю МОЦНТ та КОР розповіла керівникам дитячих колективів про особливості роботи та манеру виконання дитячих вокальних колективів.

Обласний семінар для керівників аматорських театрів зі званням «народний» та «зразковий»

Для керівників аматорських театрів зі званням «народний/зразковий» відбувся онлайн–семінар, спікерами якого виступили Тетяна Скубченко – провідний методист театрального жанру МОЦНТ та КОР, заслужений працівник культури України та Лариса Калініна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри культурології відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв».

Під час семінару було проаналізовано виступи учасників обласного конкурсу аматорських театрів зі званням «народний» та «зразковий», особливості та відмінності роботи театрів малих форм, стан та перспективи творчої діяльності колективів в умовах пандемії.

Тетяна Скубченко проаналізувала виступ учасників обласного конкурсу «Миколаївська Мельпомена» та надала поради керівникам за підсумками результатів конкурсу. Лекторка розглянула рівень підготовки колективів, ознайомила учасників семінару з планом роботи на наступний рік і детально зупинилася на умовах участі у Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена», який відбудеться наприкінці червня місяця.

Лариса Калініна детально проаналізувала роботи конкурсантів і звернула увагу на якість відео, ознайомила режисерів з новими формами роботи під час відеозйомки конкурсних робіт, новими конкурсами та фестивалями України, їх умовами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: