Новини        23 Березня 2017        646      

Обласний огляд любительських об’єднань: культурний «Оберіг» Вітовщини

22 березня стартував огляд любительських об’єднань Миколаївської області. Таланти Вітовщини презентували свої творчі здобутки першими. Чим вразили членів конкурсної комісії земляки, якими видами мистецтва сьогодні славиться район — саме про це далі.

Далеко за межами Вітовського району чули про місцевих майстрів декоративно-прикладного мистецтва, про їхні дивовижні вишиті сорочки, картини, рушники. У рамках огляду провідного методиста МОЦНТ та КОР Світлану Бабуріну та директора Вітовського районного організаційно-методичного центру Катерину Мірзоян гостинно зустрічали вихованці клубу сімейного дозвілля «Оберіг» Полігонівського сільського будинку культури. Керівник Тетяна Пилипівна Заблоцька буквально «заразила» мистецтвом вишивки все селище. Знайомство селян із народним промислом вчить їх бачити й відчувати неповторні поєднання фарб природи, пробуджує бажання зануритись у світ прекрасного.

У клубі знаходять собі справу і старі, і малі. Вік учасників — від 5 до 80 років. Крім вишивки та макраме, любителі прикладної справи району захоплюються паперопластикою, квіллінгом і орігамі, печворком і бісероплетінням. Учасники об’єднання поділилися з гостями секретами виготовлення великодніх сувенірів у техніці квіллінг.

Приємно було спостерігати за спадкоємністю поколінь, насолоджуватися творчою атмосферою, яка панує в клубі, учасники якого діляться не лише творчим досвідом, а й життєвою мудрістю.

Тож бажаємо вітовчанам-полігонівцям міцного здоров’я, мирного неба над головою та творчих злетів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: