Новини        18 Березня 2015        906      

У Миколаєві пройшов конкурс читців «Сторінками поезії. Кобзареві струни»

14-15 березня Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи провів двадцять п’ятий, ювілейний обласний конкурс читців «Сторінками поезії. Кобзареві струни».

П’ятдесят конкурсантів з різних районів та міст Миколаївщини представили твори Т. Г. Шевченка, вірші, присвячені його пам’яті, композиції за творами українських класиків та сучасних поетів, вірші патріотичного спрямування.

Конкурс об’єднав цінителів українського художнього слова різних поколінь, віком від 7 до 60 років, однак, більшість конкурсантів – це молоді люди, які щиро закохані в поетику рідної мови.

Поважне журі конкурсу, яке очолив поет, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка Д. Д. Кремінь, визначило володарів Гран-прі, ними стали: Адубецький Антон з м. Миколаєва та Виверець Сергій з Братського району. Всіх учасників обласного конкурсу читців «Сторінками поезії. Кобзареві струни» нагороджено дипломами управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації.

Переможці, яким присуджено Гран-прі та І місце були нагородженні пам’ятними кубками та отримали рекомендацію до участі у Всеукраїнському відкритому конкурсі читців імені Тараса Шевченка.

У перший конкурсний день, 14 березня, для всіх учасників обласного конкурсу читців «Сторінками поезії. Кобзареві струни» відбулася творча зустріч «Єдина країна» та майстер-клас, які провели майстрині обласного народного творчого обєднання «Прибужжя» Н. Ракітіна, А. Бондарєва та О. Козявко (м. Баштанка). Також усі присутні відвідали персональну виставку Н. Ракітіної та особисто познайомилися з майстринею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: