Новини        24 Листопада 2016        437      

Обласний семінар для керівників дитячих вокальних колективів та студій

24 листопада Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи провів обласний семінар для керівників дитячих вокальних колективів і студій. У заході, який відбувся на базі Миколаївської обласної бібліотеки для дітей імені Віктора Лягіна, взяли участь понад 50 представників з Арбузинського, Баштанського, Березнегуватського, Братського, Веселинівського, Вознесенського, Єланецького, Вітовського, Казанківського, Кривоозерського, Миколаївського, Новобузького, Новоодеського, Очаківського, Снігурівського районів та міст Миколаєва, Первомайська, Южноукраїнська.

Відкрила семінарські заняття директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України Наталія Баштова, висловивши побажання керівникам під час роботи з дитиною індивідуально підходити до її голосових даних.

Провідний методист Центру Світлана Бабуріна проаналізувала та підвела підсумки проведення вокального дитячого конкурсу«Арт-мікс—2016» у номінації «Вокальний жанр». У ході семінарських занять учасники мали можливість зануритись у світ джазової музики під час майстер-класу «Особливості джазової манери виконання», який провела викладач Миколаївського вищого музичного училища Тетяна Орлова.

Також у рамках майстер-класу директор ДМШ №5 Лариса Столярова запропонувала семінаристам практичні рекомендації щодо постановки голосу в вокальному ансамблі.

img_3816

На завершення зустрічі учасники семінару поспілкувались з керівником «зразкового» вокального ансамблю «Каприз» Обласного палацу культури Катериною Тихоновою, яка разом зі своєю ученицею продемонструвала фрагмент заняття сольним співом у естрадній манері виконання. Викладач зазначила, що найголовніший критерій успіху будь-якого колектива — це позитивна творча атмосфера.

За підсумками занять учасники дізнались багато пізнавальної інформації, а також отримали від організаторів методичні матеріали для використання у подальшій роботі.

Між тим семінари, організовані МОЦНТ та КОР, тривають. Вже цієї суботи, 26 листопада 2016 року, важливі практичні навички відпрацьовуватимуть керівники хореографічних колективів області під час семінарських занять з естрадно-спортивного танцю. Ласкаво просимо!

  Позначки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: