Новини        09 Червня 2016        273      

Обласний семінар-практикум для звукооператорів клубних закладів області

8 червня 2016 року Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно–освітньої роботи на базі концерт–холу «Юність» був організований і проведений семінар–практикум для звукооператорів.

Захід відкрила своїми привітаннями учасників семінару, Н. А. Баштова — директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України. Далі слово перейшло до головного менеджера фірми MAG — Павла Крамного, що провів лекцію про «Можливості та технології нової лінії звукового обладнання». А щоб підтвердити теоретичний матеріал на практиці, провів ознайомлення та демонстрацію акустичних систем фірми MAG. Учасники заходу з зацікавленням прийняли участь в огляді нового обладнання, що викликало дискусії за темою.

Наступним пунктом семінару стало теоретичне заняття, на якому звукооператори мали змогу дізнатися більше про підсилювачі фірми Powersof. А майстер–клас Івана Кузьменко з цієї теми допоміг більш докладно зрозуміти як настроювати лінійні масиви MAG та Hornet.  Менеджер також звернув увагу на такі особливості звукооператорської роботи, як саундчек настроювання мікрофонів, робота з мікшерним пультом, втілення системних параметрів обладнання на прикладі звучання барабанів, гітар, клавішних інструментів та вокалістів.

За традицією, захід завершився обговоренням спірних питань за круглим столом. Усі присутні на семінарі мали змогу поділитися своїми думками та звукооператорським досвідом. Таким чином учасники семінару-практикуму змогли не тільки прослухати лекційний матеріал, але й випробувати його істинність на практиці.

На семінарі практикумі були присутні представники з таких районів: Арбузинський, Баштанський, Березнегуватський, Братський, Веселинівський, Миколаївський, Новобузький, Очаківський, Первомайський, Снігурівський, Вознесенський, Жовтневий, Казанківський. А також звукооператори з Миколаєва, Вознесенська, Южноукраїнська та Первомайська (усього 60 учасників).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: