Новини        27 Листопада 2016        437      

Обласний семінар з естрадно-спортивного танцю

26 листопада Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи провів обласний семінар з естрадно-спортивного танцю для керівників хореографічних колективів. У заході, який відбувся на базі Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Чайки, взяли участь понад 60 представників з Баштанського, Березнегуватського, Братського, Вітовського, Єланецького, Казанківського, Миколаївського, Новобузького, Новоодеського, Очаківського, Первомайського, Снігурівського районів та міст Миколаєва й Первомайська.

На початку семінарських занять учасників привітав директор Миколаївського муніципального колегіуму, народний вчитель України Сергій Січко.

Особливу увагу під час роботи семінару було приділено підсумкам проведення обласного конкурсу хореографічних колективів «Перлина Прибужжя — 2016», у якому протягом 12 та 19 листопада кращі номери показали 94 колективи області. Обговорення відбувалось у формі «круглого столу», на якому члени журі підкреслили достатньо високий рівень виступів цьогорічних учасників, а також наголосили на типових помилках, які спостерігались під час виступів колективів. Провідний методист МОЦНТ та КОР Анатолій Кривошей подякував керівникам за активну підтримку конкурсу та  звернув увагу присутніх на важливість чіткого дотримання критерій номінації та вікової категорій, в яких виступає колектив. Також висловлені побажання щодо покращення якості підготовки колективів-лауреатів перших місць конкурсу «Перлина Прибужжя», яким рекомендована участь у Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі», що відбудеться у квітні 2017 року.

Далі керівник театру сюжетно-образного танцю «Емпірей» Наталя Ласійчук запропонувала семінаристам лекційний матеріал щодо підготовки м’язів та важливості розтяжки в хореографічному колективі. Учасники семінару мали можливість долучитись до майстер-класу, який хореограф разом зі своїми вихованцями присвятила вправам біля станка та на середині зали.

На базі хореографічного колективу «Емпірей» було проведено й теоретично-практичне заняття з використання спеціальних вправ та атрибутів в репетиційній роботі. Присутні відмітили високий рівень підготовки учасників колективу, а також отримали від Наталі Ласійчук багато практичних рекомендацій, які стануть корисними у подальшій роботі.

Варто зазначити, що семінарські заняття, організовані МОЦНТ та КОР протягом 2016 року, завершуються. Між тим остаточно крапку буде поставлено на нараді директорів районних і міських будинків культури та організаційно-методичних центрів, яка відбудеться 5 та 6 грудня на базі Миколаївського обласного краєзнавчого музею (вул. Набережна, 29).

Чекаємо наступної зустрічі!

 

  Позначки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: