Новини        22 Лютого 2016        308      

Персональна виставка художниці Ірини Латарії

1 березня 2016 року о 12.00   у приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття персональної виставки художниці обласного творчого об’єднання «Прибужжя»  Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Ірини Латарії учасниці ІІІ виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини 2015-2016». Для виставкової експозиції художниця представить 25 авторських  картин, виконаних в техніці батика.

Латарія Ірина В’ячеславівна народилася в 1967 році в Грузії  м. Поті.  Після закінчення школи  навчалась у суднобудівному технікумі. Працювала в корекційній  групі ­ корегувала  морські навігаційні карти.

У 1995 році Ірина з родиною переїхала до Баштанки. На таке рішення підштовхнула гостра політична ситуація в  Грузії.

Саме тут доля подарувала їй зустріч з цікавими і талановитими людьми, які допомогли розкрити талант майбутньої художниці.

Ірина почала відвідувати народну студію образотворчого мистецтва «Кольори веселки» Баштанського РБК, де навчалась основам живопису.

Перша виставка  Ірини Латарії відбулась у  2013 році в приміщенні районного Будинку культури на якій були представлені  живописні роботи, а також авторські  вірші написані за тематикою ціх картин.

У 2014 році  Ірина В’ячеславівна  вступила до обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя». Кращі роботи майстрині увійшли до експозицій обласних оглядів, акцій та виставок.

Творчість  Ірини Латарії різноманітна та мінлива. Техніка батика дає унікальну змогу реалізувати своє художнє бачення.

«Весняний букет», «Іриси», «Троянди» – делікатні та прозорі площини шовку нагадують крижані скельця, що заповнені яскравими кольорами. Їх напівпрозора фактура надає роботам  особливої співучості та багатозначності. Таким чином виникає  своєрідна  гра  світла, що вимагає від глядачів потужних емоцій.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: