Новини        18 Листопада 2019        1292      

Підсумки обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя 2019»

У листопаді традиційно провели обласний конкурс хореографічних колективів «Перлина Прибужжя». Як це було — далі.

Обласний хореографічний конкурс проходив у два етапи: перший — 10 листопада в місті Южноукраїнськ, другий — 16 листопада в ММПК «Корабельний». До заходу долучилися майже 100 хореографічних колективів з усієї Миколаївщини. А це понад 2500 танцівників різного віку: і діти, і молодь, і дорослі, закохані в танець.

Учасники виступали в певних вікових категоріях (усього їх було вісім) та таких номінаціях: «Народна хореографія», «Народна стилізація», «Класична хореографія», «Естрадна хореографія», «Сучасна хореографія», «Дитяча хореографія». Кожен колектив представив два номери: одну сюжетно-образну хореографічну композицію й одну композицію малих форм (до п’яти осіб). Переможців обирало журі, до якого ввійшли провідні фахівці хореографічного жанру Миколаївської області.

Перш ніж розпочати церемонію нагородження, директорка МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України Наталія Баштова подякувала всім за активну участь у розвитку хореографії на Миколаївщині й наголосила, що цього року професійність виступів (техніка, ідея, композиція номеру тощо) на досить високому рівні, і це приємно.

Члени журі подякували керівникам колективів-учасників за небайдужість і прагнення невпинно розвиватися. Зазначили, що вони приємно вражені кількістю талановитих аматорів і сподіваються, що незабаром Миколаївщина стане «найтанцювальнішою областю України».

Усі колективи були нагороджені відповідними дипломами. Оскільки обласний конкурс «Перлина Прибужжя» є відбірковим, володарі Гран-прі та колективи, що посіли перше місце, рекомендовані до участі у Відкритому конкурсі сюжетного танцю та малих форм «Dance-Day».

Нагадуємо, що 22–23 листопада буде проведено обласний семінар із народного танцю. Одна з головних тем заходу детальний аналіз виступів танцівників на «Перлині Прибужжя 2019».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: