Новини        19 Травня 2017        185      

Підтвердження звання доманівським колективам «Нові обрії» та «Фестиваль»

19 травня відбувся творчий звіт вокального ансамблю «Нові обрії» та духового оркестру «Фестиваль» Доманівського районного будинку культури. Яку ж програму продемонстрували доманівці для підтвердження звання «народний», яким було рішення атестаційної комісії — про подробиці далі.

Вокальний ансамбль «Нові обрії»

Вокальний ансамбль «Нові обрії» працює у Доманівському районному будинку культури з 1994 року. Звання «народний» здобуває практично на початку творчої діяльності. Під час концертних виступів аматори на чолі з керівником Світланою Москаленко завжди ставили акцент на створенні яскравих художніх образів, що відтворюють сюжетність пісні. Дотримуються традицій доманівські співаки й нині. До складу презентованої програми увійшли твори українських композиторів: «Чуєш, брате мій» у обробці А. Авдієвського, «Не сходило вранці сонечко» — обробка І. Бідака, пісня «Мамина коса» на слова І Чернецького, музику В. Хорта тощо. Аматори продемонстрували вмілу техніку «ланцюгового» дихання, особливо у творах a cappella, правильне дотримання фразування у ритмічних творах. Виступ ансамблю був досить багатогранний, з використанням динамічних відтінків, легкого польотного звучання.

Духовий оркестр «Фестиваль»

Музиканти-аматори беруть активну участь у всеукраїнських і обласних заходах. Керівник Леонід Мостовенко постійно дбає про оновлення та поповнення репертуару перлинами світової й української класики, сучасними творами. Програма, презентована оркестром під час звіту, була витримана у форматі сьогодення. Оркестранти довели, що нині колектив у прекрасній формі: стабільний та мобільний.

За рішенням атестаційної комісії почесне звання «народний» вокальному ансамблю «Нові обрії» та духовому оркестру «Фестиваль» Доманівського районного будинку культури підтверджено на три роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: