Новини        16 Травня 2017        529      

Підтвердження звання колективам «Карнавал» та «Посмішка» Первомайського центру культури й дозвілля імені Є. Зарницької

14 травня року своє право носити почесне звання «народний» захищали творчі колективи Первомайського центру культури й дозвілля ім. Є. Зарницької — ансамбль естрадного танцю «Карнавал» та народний цирк «Посмішка». Наскільки їм це вдалося — про все докладно.

Колективи, які презентували звітну програму, об’єднує спільна проблема: за певних причин деякий час працювали без керівників. Творча біографія кожного з них почалася ще минулого століття, у скарбничці досягнень багато перемог. Й ось удача: майже рік тому аматорський колектив ансамблю естрадного танцю «Карнавал» очолило подружжя Шолом, за плечима якого перелік досягнень у хореографічному мистецтві, а до аматорського цирку «Посмішка» прийшла молода, але досвідчена актриса цирку Наталія Кирилюк.

За неповний рік наполегливої праці з’явилися певні результати. Хореографічний ансамбль «Карнавал» презентував різноманітну програму з естрадної, дитячої та української народної хореографії, у якій самодіяльні артисти проявили свій талант, культуру сцени та любов до танцю. Аматори народного цирку «Посмішка» демонстрували захоплюючі та видовищні номери повітряної гімнастики та оригінального жанру циркового мистецтва. Глядацька аудиторія міста Первомайськ кожен номер двох самобутніх аматорських колективів зустрічала з великим задоволенням та оваціями.

За рішенням атестаційної комісії почесне звання «народний» аматорському колективу ансамблю естрадного танцю «Карнавал» та аматорському цирку «Посмішка» Первомайського центру культури й дозвілля імені Є. Зарницької підтверджено на три роки.

Сподіваємося, що з поповненням культурного простору Первомайщини молодими креативними керівниками значно зросте загальний рівень аматорської культури, а про творчі досягнення земляків буде чутно далеко за межами району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: