Новини        03 Квітня 2017        564      

Підтвердження звання колективам Радсадівського сільського будинку культури

31 березня творчий звіт на право носити звання «народний» та «зразковий» підтверджували колективи Радсадівського сільського будинку культури. У якому ж статусі працюватимуть радсадівські аматорські колективи протягом наступних трьох років — про це далі в статті.

Аматорський колектив ансамблю танцю «Надія»

На творчий звіт земляків завітали керівники районної та сільської адміністрацій, представники депутатського корпусу, відділу культури, організаційно-методичного центру, які у вітальному слові наголосили на важливості збереження в умовах децентралізації кращих напрацювань аматорського мистецтва нашого південного регіону.

У рамках творчого звіту свої програми презентували:

  • духовий оркестр, керівник Валерій Роїк;
  • хоровий колектив, керівник Алла Савельєва;
  • фольклорний ансамбль «Селяночка», керівник Віктор Тимошенко;
  • ансамбль української пісні та музики, керівник Алла Савельєва;
  • ансамбль танцю «Надія», керівник Людмила Капустян.

Духовий оркестр

Зразково-показовий духовий оркестр користується великою популярністю в рідному селі. У його скарбниці багато подяк, грамот, дипломів. Учасників запрошують на районні, обласні свята, конкурси, фестивалі. Ось деякі з них:

  • обласне свято духової музики «Золоті фанфари»;
  • обласне свято джазової та естрадно-духової музики «В ритмі джазу».

Під час творчого звіту радсадівські оркестранти показали гідний рівень виконавської майстерності, відточений багатьма роками.

Хоровий колектив

Хоровий колектив Радсадівського сільського будинку культури — це місцева зірка різноманітних пісенних заходів, дипломант обласних і навіть всеукраїнських конкурсів. Його історія почалась у 1983 році, почесне звання «народний» присвоєно в 1985. На сьогодні хор — це 25 різних за віком, професією та вподобаннями любителів української народної пісні, які активно продовжують традиції рідного пісенного краю.

Фольклорний ансамбль «Селяночка»

Фольклорний ансамбль «Селяночка» почав працювати далекого 1987 року, з 2002 носить почесне звання «народний». Репертуарна основа — автентичний і стилізований пісенний фольклор, зібраний на рідних теренах. До уваги атестаційної комісії учасники колективу представили українські народні пісні родинно- та соціально-побутового характеру, історично-козацькі, пісні-балади, фрагменти народних обрядів «Весілля», «Ярмарок», «Українські вечорниці», «Різдвяні святки». Керівник ансамблю «Селяночка» Віктор Тимошенко наполегливо дбає про збереження самобутності колективу, відродження пісенної культури Півдня України.

Ансамбль української пісні та музики

Ансамбль української пісні та музики був створений на базі Радсадівського сільського будинку культури в 1991 році, почесне звання «народний» отримав у 2005. Керівник колективу Алла Савельєва — досвідчений професіонал, який добре розуміється на базових методах роботи, активно впроваджує оновлені форми. До репертуару колективу входять різнопланові твори, обробки українських народних пісень, сучасні авторські пісні відомих композиторів України.

Аматорський колектив ансамблю танцю «Надія»

Аматорський колектив ансамблю танцю «Надія» вже більш ніж 30 років працює на базі Радсадівського сільського будинку культури. Почесне звання народний» колективу було надано в 1997. Беззмінний керівник — заслужений працівник культури України Людмила Капустян, зберігаючи традиції української народної хореографії, активно заоохочує сучасників до мистецтва танцю. Доказом того є потужна підготовча група ансамблю, яка взяла участь у творчому звіті. Члени атестаційної комісії відмітили високий професійний рівень виконавської майстерності, культуру сцени, відповідність костюмів, музичного матеріалу до хореографічних композицій.

За підсумками перегляду творчим колективам Радсадівського сільського будинку культури було підтверджено право носити почесне звання «народний» та «зразковий» протягом наступних трьох років.

Вітаємо та бажаємо насиченого творчого життя!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: