Новини        25 Листопада 2017        42      

Підтвердження звання колективу «Калинонька»

25 листопада звітну програму на підтвердження права носити почесне звання «народний» презентував хоровий колектив «Калинонька» Єланецького районного будинку культури. Який рівень виконавської майстерності продемонстрували єланеччани й яким було рішення атестаційної комісії — про все далі й докладно.

«Калинонька» є одним із кращих колективів області, які активно популяризують хорове мистецтво, впевнено й натхненно ведуть за собою молоде покоління, демонструють високу виконавську майстерність і дарують радість любителям народної пісні.

Історія єланецьких аматорів починається з 1984 року, коли в селі Калинівка Єланецького району був створений хоровий колектив. З 1995 року «Калинонька» працює на базі Єланецького районного будинку культури, а в 1996 хору присвоєно звання «народний».

Серед численних нагород єланеччан:

  • Гран-прі та І місця обласного конкурсу хорових колективів імені М. Аркаса;
  • І та ІІІ місця зі спеціальним призом за краще виконання твору без музичного супроводу на регіональному конкурсі хорового виконавства «Чорнобаївський заспів»;
  • І місце обласного конкурсу козацької пісні «За Бузькими порогами Січ колись стояла…»;
  • І місце в обласному конкурсі козацької пісні «Співочий герць».

У творчому звіті колективу пролунали українські народні пісні як в оригіналі, так і в сучасних обробках, твори українських композиторів. Якість виконавської майстерності, чисте інтонування, злагоджений ансамблевий стрій і м’яке звучання, сценічна культура підтверджують системність і професійний підхід у роботі з аматорським колективом керівника, заслуженого працівника культури України Олександра Слободніченка. Досвідчений музикант дбайливо і вимогливо ставиться до підбору репертуару та адаптування його для аматорів, багато уваги приділяє художньому відтворенню образу, розумінню поетичного тексту, щоби кожна пісня була живою та зрозумілою для глядача.

За рішенням атестаційної комісії, почесне звання «народний» хоровому колективу «Калинонька» Єланецького районного будинку культури підтверджено на три роки.

Бажаємо керівникові й учасникам колективу насиченого творчого життя й яскравих перемог!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: