Новини        17 Травня 2017        310      

Підтвердження звання Лисогорській студії художньо-ужиткового мистецтва «Рушничок»

17 травня підсумками своєї роботи за попередні три роки ділилися учасники Лисогорської студії художньо-ужиткового мистецтва «Рушничок» Первомайського району. На що ж звернули увагу члени атестаційної комісії, і у якому статусі працюватимуть первомайські умільці надалі?

Студія «Рушничок» заснована у 1983 році, а 1986 за творчі досягнення колективу було присвоєне почесне звання «народний». З 2006 року студійцями керує Марія Болехівська, лауреат обласної премії «Кращий працівник галузі культури Миколаївської області». «Рушничок» – справжнє родинне коло, у якому затишно й цікаво усім: і дітям, і дорослим. Кращі вишиті роботи студії експонуються на всеукраїнських, обласних та районних виставках.

У звітній програмі лисогорські митці представили вишивку у всій її красі: рушники, картини та ікони. У роботах традиційні орнаменти гармонійно поєднуються з сучасною тематикою картин, а вироби наймолодших учасників виставки зачаровують своєю безпосередністю.

За рішенням атестаційної комісії почесне звання «народний» Лисогорській студії художньо-ужиткового мистецтва «Рушничок» Первомайського району підтверджено на три роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: